Huis der verschrikkingen - niv. 2: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 191: | Regel 191: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 73.400 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 73.400 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 10.310 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 10.310 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Venus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | -1.060 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4.502 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 252.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 80.900 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 11.140 | |||
|} | |} |
Versie van 15 apr 2021 08:27
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 3x4 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||
Bronstijd | -50 | 83 | 60 | 600 | 570 |
IJzertijd | -90 | 179 | 96 | 1.400 | 980 |
Vroege middeleeuwen | -100 | 275 | 240 | 2.400 | 1.080 |
Hoge middeleeuwen | -110 | 386 | 480 | 3.400 | 1.210 |
Late middeleeuwen | -130 | 507 | 720 | 4.400 | 1.350 |
Koloniale tijdperk | -150 | 640 | 1.200 | 6.800 | 1.580 |
Industriële tijdperk | -170 | 782 | 2.400 | 8.400 | 1.780 |
Progressieve tijdperk | -190 | 933 | 3.600 | 10.200 | 1.960 |
Moderne tijdperk | -200 | 1.094 | 6.000 | 12.700 | 2.100 |
Postmoderne tijdperk | -210 | 1.261 | 9.600 | 16.000 | 2.180 |
Hedendaagse tijdperk | -240 | 1.437 | 14.400 | 20.800 | 2.540 |
Morgen | -290 | 1.619 | 24.000 | 24.100 | 3.080 |
De Toekomst | -350 | 1.811 | 38.400 | 27.700 | 3.690 |
Arctische toekomst | -410 | 2.009 | 57.600 | 31.400 | 4.300 |
Oceanische toekomst | -470 | 2.212 | 72.000 | 35.400 | 4.960 |
Virtuele toekomst | -560 | 2.423 | 96.000 | 39.700 | 5.930 |
Ruimtetijdperk: Mars | -900 | 3.835 | 156.000 | 66.300 | 9.480 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | -980 | 4.165 | 216.000 | 73.400 | 10.310 |
Ruimtetijdperk: Venus | -1.060 | 4.502 | 252.000 | 80.900 | 11.140 |