Druïdetempel - niv. 7: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
![goods-49dc375be.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png)
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 272: | Regel 272: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 18.200 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 18.200 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 229.000 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 229.000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Venus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10.200 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 420.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +16% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 161.800 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 14 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 20.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 254.000 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-af9f07bde.png}} voor aanvallend leger<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-af9f07bde.png}} voor aanvallend leger<br> |
Versie van 15 apr 2021 08:27
![]() | |||||||||||||
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | ![]() | ||||||||||||
Straat: | ![]() | ||||||||||||
Grootte: | ![]() | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | Produceert willekeurig een van de volgende: | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() | |
1d | 40% | 40% | 15% | 5% | |||||
Bronstijd | 190 | 100 | +2% | 1.200 | 14 | 15 | 20 | 100 | 1.000 |
IJzertijd | 410 | 160 | +2% | 2.900 | 14 | 15 | 20 | 300 | 4.000 |
Vroege middeleeuwen | 620 | 400 | +2% | 4.800 | 14 | 15 | 20 | 700 | 8.000 |
Hoge middeleeuwen | 880 | 800 | +4% | 6.700 | 14 | 15 | 20 | 1.200 | 14.000 |
Late middeleeuwen | 1.150 | 1.200 | +4% | 8.900 | 14 | 15 | 20 | 1.800 | 21.000 |
Koloniale tijdperk | 1.450 | 2.000 | +4% | 13.500 | 14 | 15 | 20 | 2.500 | 29.000 |
Industriële tijdperk | 1.770 | 4.000 | +6% | 16.900 | 14 | 15 | 20 | 3.300 | 39.000 |
Progressieve tijdperk | 2.110 | 6.000 | +6% | 20.500 | 14 | 15 | 20 | 4.200 | 50.000 |
Moderne tijdperk | 2.480 | 10.000 | +8% | 25.400 | 14 | 15 | 20 | 5.200 | 62.000 |
Postmoderne tijdperk | 2.860 | 16.000 | +8% | 32.000 | 14 | 15 | 20 | 6.300 | 76.000 |
Hedendaagse tijdperk | 3.260 | 24.000 | +10% | 41.700 | 14 | 15 | 20 | 7.500 | 91.000 |
Morgen | 3.670 | 40.000 | +10% | 48.200 | 14 | 15 | 20 | 8.800 | 107.000 |
De Toekomst | 4.100 | 64.000 | +12% | 55.300 | 14 | 15 | 20 | 10.100 | 124.000 |
Arctische toekomst | 4.550 | 96.000 | +12% | 62.800 | 14 | 15 | 20 | 11.600 | 143.000 |
Oceanische toekomst | 5.010 | 120.000 | +14% | 70.900 | 14 | 15 | 20 | 13.100 | 163.000 |
Virtuele toekomst | 5.490 | 160.000 | +14% | 79.400 | 14 | 15 | 20 | 14.700 | 184.000 |
Ruimtetijdperk: Mars | 8.690 | 260.000 | +16% | 132.600 | 14 | 15 | 20 | 16.400 | 206.000 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 9.440 | 360.000 | +16% | 146.800 | 14 | 15 | 20 | 18.200 | 229.000 |
Ruimtetijdperk: Venus | 10.200 | 420.000 | +16% | 161.800 | 14 | 15 | 20 | 20.000 | 254.000 |
![goods-49dc375be.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png)
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)
![def_boost_attacker-af9f07bde.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-af9f07bde.png)
voor aanvallend leger