Olympische schatkist - niv. 9: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 229: | Regel 229: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 20 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 20 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 7 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 7 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Venus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 17.680 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 11.292 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 420.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 195.600 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 24.750 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 7 | |||
|} | |} |
Versie van 15 apr 2021 08:27
![]() | |||||||||||||
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | ![]() | ||||||||||||
Straat: | ![]() | ||||||||||||
Grootte: | ![]() | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() | |
1d | bij motivering | ||||||
Bronstijd | 900 | 209 | 100 | 1.500 | 1.260 | 20 | 7 |
IJzertijd | 1.550 | 450 | 160 | 3.500 | 2.170 | 20 | 7 |
Vroege middeleeuwen | 1.720 | 690 | 400 | 5.800 | 2.400 | 20 | 7 |
Hoge middeleeuwen | 1.920 | 969 | 800 | 8.100 | 2.680 | 20 | 7 |
Late middeleeuwen | 2.140 | 1.271 | 1.200 | 10.700 | 2.990 | 20 | 7 |
Koloniale tijdperk | 2.510 | 1.604 | 2.000 | 16.300 | 3.520 | 20 | 7 |
Industriële tijdperk | 2.830 | 1.961 | 4.000 | 20.400 | 3.970 | 20 | 7 |
Progressieve tijdperk | 3.110 | 2.341 | 6.000 | 24.700 | 4.360 | 20 | 7 |
Moderne tijdperk | 3.330 | 2.744 | 10.000 | 30.700 | 4.660 | 20 | 7 |
Postmoderne tijdperk | 3.470 | 3.162 | 16.000 | 38.700 | 4.860 | 20 | 7 |
Hedendaagse tijdperk | 4.030 | 3.604 | 24.000 | 50.300 | 5.640 | 20 | 7 |
Morgen | 4.890 | 4.061 | 40.000 | 58.300 | 6.850 | 20 | 7 |
De Toekomst | 5.860 | 4.542 | 64.000 | 66.800 | 8.210 | 20 | 7 |
Arctische toekomst | 6.820 | 5.038 | 96.000 | 75.900 | 9.550 | 20 | 7 |
Oceanische toekomst | 7.880 | 5.549 | 120.000 | 85.600 | 11.030 | 20 | 7 |
Virtuele toekomst | 9.410 | 6.076 | 160.000 | 95.900 | 13.170 | 20 | 7 |
Ruimtetijdperk: Mars | 15.050 | 9.618 | 260.000 | 160.200 | 21.080 | 20 | 7 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 16.360 | 10.447 | 360.000 | 177.400 | 22.900 | 20 | 7 |
Ruimtetijdperk: Venus | 17.680 | 11.292 | 420.000 | 195.600 | 24.750 | 20 | 7 |