Hanami-brug - niv. 5: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 229: | Regel 229: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 4 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 4 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 5 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Venus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 19.620 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 14.774 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 504.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 210.400 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1.104 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | |||
|} | |} |
Versie van 15 apr 2021 08:28
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 4x6 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||||
Bronstijd | 1.000 | 274 | 120 | 1.600 | 17 | 4 | 5 |
IJzertijd | 1.720 | 588 | 192 | 3.700 | 22 | 4 | 5 |
Vroege middeleeuwen | 1.910 | 902 | 480 | 6.200 | 27 | 4 | 5 |
Hoge middeleeuwen | 2.130 | 1.268 | 960 | 8.700 | 32 | 4 | 5 |
Late middeleeuwen | 2.370 | 1.663 | 1.440 | 11.500 | 36 | 4 | 5 |
Koloniale tijdperk | 2.790 | 2.099 | 2.400 | 17.600 | 44 | 4 | 5 |
Industriële tijdperk | 3.140 | 2.565 | 4.800 | 21.900 | 60 | 4 | 5 |
Progressieve tijdperk | 3.450 | 3.062 | 7.200 | 26.600 | 84 | 4 | 5 |
Moderne tijdperk | 3.690 | 3.590 | 12.000 | 33.100 | 120 | 4 | 5 |
Postmoderne tijdperk | 3.850 | 4.137 | 19.200 | 41.600 | 168 | 4 | 5 |
Hedendaagse tijdperk | 4.470 | 4.715 | 28.800 | 54.200 | 240 | 4 | 5 |
Morgen | 5.430 | 5.313 | 48.000 | 62.700 | 324 | 4 | 5 |
De Toekomst | 6.510 | 5.942 | 76.800 | 71.900 | 396 | 4 | 5 |
Arctische toekomst | 7.580 | 6.591 | 115.200 | 81.700 | 480 | 4 | 5 |
Oceanische toekomst | 8.740 | 7.260 | 144.000 | 92.100 | 552 | 4 | 5 |
Virtuele toekomst | 10.440 | 7.950 | 192.000 | 103.200 | 672 | 4 | 5 |
Ruimtetijdperk: Mars | 16.710 | 12.584 | 312.000 | 172.300 | 816 | 4 | 5 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 18.160 | 13.669 | 432.000 | 190.900 | 960 | 4 | 5 |
Ruimtetijdperk: Venus | 19.620 | 14.774 | 504.000 | 210.400 | 1.104 | 4 | 5 |