Het kraaiennest - niv. 4: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 273: | Regel 273: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 128.500 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 128.500 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 125.000 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 125.000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Venus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 13.660 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 525.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 160.200 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 12.125 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 142.500 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 138.500 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> |
Versie van 15 apr 2021 08:28
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 5x5 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | Produceert willekeurig een van de volgende: | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | 25% | 25% | 20% | 15% | 15% | ||||
Bronstijd | 250 | 125 | 1.200 | 3 | 4 | 20 | 25 | 500 | 500 |
IJzertijd | 540 | 200 | 2.900 | 3 | 4 | 20 | 100 | 2.000 | 2.000 |
Vroege middeleeuwen | 830 | 500 | 4.800 | 3 | 4 | 20 | 250 | 4.000 | 4.000 |
Hoge middeleeuwen | 1.170 | 1.000 | 6.700 | 3 | 4 | 20 | 450 | 7.000 | 7.000 |
Late middeleeuwen | 1.540 | 1.500 | 8.800 | 3 | 4 | 20 | 725 | 11.000 | 11.000 |
Koloniale tijdperk | 1.940 | 2.500 | 13.400 | 3 | 4 | 20 | 1.075 | 15.500 | 15.500 |
Industriële tijdperk | 2.370 | 5.000 | 16.700 | 3 | 4 | 20 | 1.500 | 21.000 | 20.500 |
Progressieve tijdperk | 2.830 | 7.500 | 20.200 | 3 | 4 | 20 | 1.975 | 27.000 | 26.500 |
Moderne tijdperk | 3.320 | 12.500 | 25.200 | 3 | 4 | 20 | 2.525 | 34.000 | 33.000 |
Postmoderne tijdperk | 3.830 | 20.000 | 31.700 | 3 | 4 | 20 | 3.150 | 41.500 | 40.500 |
Hedendaagse tijdperk | 4.360 | 30.000 | 41.200 | 3 | 4 | 20 | 3.850 | 50.000 | 49.000 |
Morgen | 4.910 | 50.000 | 47.700 | 3 | 4 | 20 | 4.625 | 59.000 | 57.500 |
De Toekomst | 5.490 | 80.000 | 54.700 | 3 | 4 | 20 | 5.450 | 69.000 | 67.000 |
Arctische toekomst | 6.090 | 120.000 | 62.200 | 3 | 4 | 20 | 6.375 | 79.500 | 77.500 |
Oceanische toekomst | 6.710 | 150.000 | 70.100 | 3 | 4 | 20 | 7.375 | 90.500 | 88.000 |
Virtuele toekomst | 7.350 | 200.000 | 78.500 | 3 | 4 | 20 | 8.450 | 102.500 | 99.500 |
Ruimtetijdperk: Mars | 11.630 | 325.000 | 131.200 | 3 | 4 | 20 | 9.600 | 115.000 | 112.000 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 12.640 | 450.000 | 145.300 | 3 | 4 | 20 | 10.825 | 128.500 | 125.000 |
Ruimtetijdperk: Venus | 13.660 | 525.000 | 160.200 | 3 | 4 | 20 | 12.125 | 142.500 | 138.500 |
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)