Het kraaiennest - niv. 6: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 273: | Regel 273: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 204.000 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 204.000 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 204.000 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 204.000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Venus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15.480 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 525.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 177.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 8 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 30 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 19.700 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 227.250 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 227.250 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> |
Versie van 15 apr 2021 08:28
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 5x5 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | Produceert willekeurig een van de volgende: | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | 35% | 35% | 15% | 10% | 5% | ||||
Bronstijd | 290 | 125 | 1.300 | 5 | 8 | 30 | 50 | 750 | 750 |
IJzertijd | 620 | 200 | 3.200 | 5 | 8 | 30 | 200 | 3.000 | 3.000 |
Vroege middeleeuwen | 950 | 500 | 5.300 | 5 | 8 | 30 | 450 | 6.000 | 6.000 |
Hoge middeleeuwen | 1.330 | 1.000 | 7.400 | 5 | 8 | 30 | 850 | 11.250 | 11.250 |
Late middeleeuwen | 1.740 | 1.500 | 9.700 | 5 | 8 | 30 | 1.300 | 17.250 | 17.250 |
Koloniale tijdperk | 2.200 | 2.500 | 14.800 | 5 | 8 | 30 | 1.900 | 24.000 | 24.000 |
Industriële tijdperk | 2.690 | 5.000 | 18.400 | 5 | 8 | 30 | 2.600 | 33.000 | 33.000 |
Progressieve tijdperk | 3.210 | 7.500 | 22.400 | 5 | 8 | 30 | 3.400 | 42.000 | 42.000 |
Moderne tijdperk | 3.760 | 12.500 | 27.800 | 5 | 8 | 30 | 4.350 | 53.250 | 53.250 |
Postmoderne tijdperk | 4.340 | 20.000 | 35.000 | 5 | 8 | 30 | 5.350 | 65.250 | 65.250 |
Hedendaagse tijdperk | 4.940 | 30.000 | 45.600 | 5 | 8 | 30 | 6.500 | 78.750 | 78.750 |
Morgen | 5.570 | 50.000 | 52.800 | 5 | 8 | 30 | 7.750 | 93.000 | 93.000 |
De Toekomst | 6.230 | 80.000 | 60.500 | 5 | 8 | 30 | 9.150 | 108.750 | 108.750 |
Arctische toekomst | 6.910 | 120.000 | 68.700 | 5 | 8 | 30 | 10.600 | 125.250 | 125.250 |
Oceanische toekomst | 7.610 | 150.000 | 77.500 | 5 | 8 | 30 | 12.200 | 143.250 | 143.250 |
Virtuele toekomst | 8.330 | 200.000 | 86.800 | 5 | 8 | 30 | 13.900 | 162.750 | 162.750 |
Ruimtetijdperk: Mars | 13.190 | 325.000 | 145.000 | 5 | 8 | 30 | 15.750 | 183.000 | 183.000 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 14.320 | 450.000 | 160.600 | 5 | 8 | 30 | 17.650 | 204.000 | 204.000 |
Ruimtetijdperk: Venus | 15.480 | 525.000 | 177.000 | 5 | 8 | 30 | 19.700 | 227.250 | 227.250 |
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)