Lijst van speciale gebouwen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 347: | Regel 347: | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x4 | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x4 | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_HalloweenBonusSet21c-c86b11f2f.png}} | |||
| [[Clownstad - niv. 1]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x2 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/horror_circus-07b44ec6d.png}} | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_HalloweenBonusSet21d-b36ace064.png}} | |||
| [[Clownstad - niv. 2]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x2 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/horror_circus-07b44ec6d.png}} | |||
|- | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_WinterBonus19iEvergreen-34635a03c.png}} | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_WinterBonus19iEvergreen-34635a03c.png}} | ||
Regel 923: | Regel 935: | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3 | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3 | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_HalloweenBonusSet21a-e8a801796.png}} | |||
| [[Helter Skelter - niv. 1]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/horror_circus-07b44ec6d.png}} | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_HalloweenBonusSet21b-8927481b7.png}} | |||
| [[Helter Skelter - niv. 2]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/horror_circus-07b44ec6d.png}} | |||
|- | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_FallBonus18-ca5163501.png}} | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_FallBonus18-ca5163501.png}} | ||
Regel 1.745: | Regel 1.769: | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 7x3 | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 7x3 | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_MultiAge_HalloweenBonusSet21a-65f728986.png}} | |||
| [[Mystiek orgel - niv. 1]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/decoration-826a798be.png}} Versieringen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x1 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/horror_circus-07b44ec6d.png}} | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_MultiAge_HalloweenBonusSet21b-8c1014974.png}} | |||
| [[Mystiek orgel - niv. 2]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/decoration-826a798be.png}} Versieringen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x1 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/horror_circus-07b44ec6d.png}} | |||
|- | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/A_SS_MultiAge_HalloweenBonus17-237a9000d.png}} | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/A_SS_MultiAge_HalloweenBonus17-237a9000d.png}} | ||
Regel 2.219: | Regel 2.255: | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x2 | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x2 | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/harvest_farm-3417d8d46.png}} | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/harvest_farm-3417d8d46.png}} | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/L_SS_AllAge_HalloweenBonusSet21a-50d702152.png}} | |||
| [[Rad des Doods - niv. 1]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_cube_small-8e297504f.png}} Willekeurig producerend gebouw | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x1 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/horror_circus-07b44ec6d.png}} | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/L_SS_AllAge_HalloweenBonusSet21b-ea1754ad8.png}} | |||
| [[Rad des Doods - niv. 2]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_cube_small-8e297504f.png}} Willekeurig producerend gebouw | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x1 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/horror_circus-07b44ec6d.png}} | |||
|- | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_CarnivalBonus17-e20701930.png}} | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_CarnivalBonus17-e20701930.png}} | ||
Regel 2.747: | Regel 2.795: | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x6 | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x6 | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/A_SS_MultiAge_HalloweenBonusSet21a-f3a929daf.png}} | |||
| [[Theekopterreur - niv. 1]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/culture-9d42922a8.png}} Culturele gebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x3 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/horror_circus-07b44ec6d.png}} | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/A_SS_MultiAge_HalloweenBonusSet21b-9c03b4948.png}} | |||
| [[Theekopterreur - niv. 2]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/culture-9d42922a8.png}} Culturele gebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x3 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/horror_circus-07b44ec6d.png}} | |||
|- | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SportBonus18a-bf82841ff.png}} | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SportBonus18a-bf82841ff.png}} |