Lijst van speciale gebouwen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 365: | Regel 365: | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 7x3 | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 7x3 | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/winter_train-97263cfd4.png}} | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/winter_train-97263cfd4.png}} | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_Battlegrounds3a-586f50f92.png}} | |||
| [[De Grote Olifant - niv. 1]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x3 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/guild_battlegrounds_iridescent_garden-7ae8e97ef.png}} | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_Battlegrounds3b-7a829efbc.png}} | |||
| [[De Grote Olifant - niv. 2]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x3 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/guild_battlegrounds_iridescent_garden-7ae8e97ef.png}} | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_Battlegrounds3c-e287d1a8d.png}} | |||
| [[De Grote Olifant - niv. 3]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x3 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/guild_battlegrounds_iridescent_garden-7ae8e97ef.png}} | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_Battlegrounds3d-567f03961.png}} | |||
| [[De Grote Olifant - niv. 4]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x3 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/guild_battlegrounds_iridescent_garden-7ae8e97ef.png}} | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_Battlegrounds3e-b6eb4cbc1.png}} | |||
| [[De Grote Olifant - niv. 5]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x3 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/guild_battlegrounds_iridescent_garden-7ae8e97ef.png}} | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_Battlegrounds3f-d01d0b7b2.png}} | |||
| [[De Grote Olifant - niv. 6]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x3 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/guild_battlegrounds_iridescent_garden-7ae8e97ef.png}} | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_Battlegrounds3g-dc26791b7.png}} | |||
| [[De Grote Olifant - niv. 7]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x3 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/guild_battlegrounds_iridescent_garden-7ae8e97ef.png}} | |||
|- | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_WinterBonus19iCharcoal-8d352081c.png}} | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_WinterBonus19iCharcoal-8d352081c.png}} | ||
Regel 377: | Regel 419: | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 7x3 | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 7x3 | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/winter_train-97263cfd4.png}} | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/winter_train-97263cfd4.png}} | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_Battlegrounds3hBazaar-ce1975527.png}} | |||
| [[De bazaar van de olifant]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x3 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/guild_battlegrounds_iridescent_garden-7ae8e97ef.png}} | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_Battlegrounds3hCitadel-0e241f7ba.png}} | |||
| [[De citadel van de olifant]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x3 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/guild_battlegrounds_iridescent_garden-7ae8e97ef.png}} | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_Battlegrounds3hRoyalty-573ec07bb.png}} | |||
| [[De koninklijkheid van de olifant]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x3 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/guild_battlegrounds_iridescent_garden-7ae8e97ef.png}} | |||
|- | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SportBonus18-871c0da05.png}} | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SportBonus18-871c0da05.png}} | ||
Regel 2.273: | Regel 2.333: | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x1 | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x1 | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/horror_circus-07b44ec6d.png}} | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/horror_circus-07b44ec6d.png}} | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_MultiAge_Battlegrounds4-8a92150a9.png}} | |||
| [[Regenboogtuin]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/decoration-826a798be.png}} Versieringen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x3 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/guild_battlegrounds_iridescent_garden-7ae8e97ef.png}} | |||
|- | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_CarnivalBonus17-e20701930.png}} | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_CarnivalBonus17-e20701930.png}} |