Tribunes: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 133: | Regel 133: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1.149 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1.149 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 42.000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 42.000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1.238 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 48.000 | |||
|} | |} |
Versie van 25 apr 2022 12:48
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Versieringen | ||||||||||||
Straat: | Geen weg vereist | ||||||||||||
Grootte: | 1x2 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | |
---|---|---|
Bronstijd | 65 | 10 |
IJzertijd | 101 | 16 |
Vroege middeleeuwen | 112 | 40 |
Hoge middeleeuwen | 125 | 80 |
Late middeleeuwen | 139 | 120 |
Koloniale tijdperk | 163 | 200 |
Industriële tijdperk | 184 | 400 |
Progressieve tijdperk | 202 | 600 |
Moderne tijdperk | 216 | 1.000 |
Postmoderne tijdperk | 225 | 1.600 |
Hedendaagse tijdperk | 262 | 2.400 |
Morgen | 318 | 4.000 |
De Toekomst | 381 | 6.400 |
Arctische toekomst | 444 | 9.600 |
Oceanische toekomst | 512 | 12.000 |
Virtuele toekomst | 612 | 16.000 |
Ruimtetijdperk: Mars | 979 | 26.000 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 1.063 | 36.000 |
Ruimtetijdperk: Venus | 1.149 | 42.000 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 1.238 | 48.000 |