Eeuwige liefdesboom: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 133: | Regel 133: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 7.420 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 7.420 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 189.000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 189.000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 8.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 216.000 | |||
|} | |} |
Versie van 25 apr 2022 12:49
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Versieringen | ||||||||||||
Straat: | Geen weg vereist | ||||||||||||
Grootte: | 3x3 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | |
---|---|---|
Bronstijd | 420 | 45 |
IJzertijd | 650 | 72 |
Vroege middeleeuwen | 720 | 180 |
Hoge middeleeuwen | 800 | 360 |
Late middeleeuwen | 900 | 540 |
Koloniale tijdperk | 1.060 | 900 |
Industriële tijdperk | 1.190 | 1.800 |
Progressieve tijdperk | 1.310 | 2.700 |
Moderne tijdperk | 1.400 | 4.500 |
Postmoderne tijdperk | 1.460 | 7.200 |
Hedendaagse tijdperk | 1.690 | 10.800 |
Morgen | 2.050 | 18.000 |
De Toekomst | 2.460 | 28.800 |
Arctische toekomst | 2.870 | 43.200 |
Oceanische toekomst | 3.310 | 54.000 |
Virtuele toekomst | 3.950 | 72.000 |
Ruimtetijdperk: Mars | 6.320 | 117.000 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 6.870 | 162.000 |
Ruimtetijdperk: Venus | 7.420 | 189.000 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 8.000 | 216.000 |