Welvarende cidermolen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 262: | Regel 262: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 89 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 89 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 195 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 195 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 999 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 432.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2.092 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 7.220 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 100 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 210 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Macht kan alleen worden geproduceerd in een gilde en het wordt toegevoegd tijdens de dagelijkse berekening<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert één van elk goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Macht kan alleen worden geproduceerd in een gilde en het wordt toegevoegd tijdens de dagelijkse berekening<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert één van elk goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> |
Versie van 25 apr 2022 12:53
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Productiegebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 3x6 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Vereist | Levert | Produceert | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5m | 15m | 1u | 4u | 8u | 1d | |||
Bronstijd | 45 | 90 | 33 | 50 | 1 | 5 | 10 | 4 |
IJzertijd | 88 | 144 | 79 | 120 | 2 | 6 | 10 | 4 |
Vroege middeleeuwen | 124 | 360 | 126 | 200 | 2 | 10 | 10 | 4 |
Hoge middeleeuwen | 161 | 720 | 193 | 270 | 3 | 15 | 10 | 4 |
Late middeleeuwen | 197 | 1.080 | 244 | 360 | 3 | 18 | 10 | 4 |
Koloniale tijdperk | 235 | 1.800 | 310 | 550 | 3 | 23 | 10 | 4 |
Industriële tijdperk | 269 | 3.600 | 376 | 680 | 5 | 30 | 10 | 4 |
Progressieve tijdperk | 304 | 5.400 | 442 | 830 | 7 | 47 | 10 | 4 |
Moderne tijdperk | 338 | 9.000 | 515 | 1.030 | 10 | 53 | 10 | 4 |
Postmoderne tijdperk | 370 | 14.400 | 587 | 1.300 | 14 | 64 | 10 | 4 |
Hedendaagse tijdperk | 400 | 21.600 | 660 | 1.690 | 19 | 79 | 10 | 4 |
Morgen | 431 | 36.000 | 739 | 1.960 | 26 | 93 | 10 | 4 |
De Toekomst | 482 | 57.600 | 812 | 2.250 | 32 | 108 | 10 | 4 |
Arctische toekomst | 513 | 86.400 | 891 | 2.550 | 39 | 123 | 10 | 4 |
Oceanische toekomst | 544 | 108.000 | 977 | 2.880 | 44 | 137 | 10 | 4 |
Virtuele toekomst | 573 | 144.000 | 1.056 | 3.220 | 54 | 152 | 10 | 4 |
Ruimtetijdperk: Mars | 874 | 234.000 | 1.709 | 5.380 | 66 | 166 | 10 | 4 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 917 | 324.000 | 1.835 | 5.960 | 77 | 181 | 10 | 4 |
Ruimtetijdperk: Venus | 959 | 378.000 | 1.967 | 6.570 | 89 | 195 | 10 | 4 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 999 | 432.000 | 2.092 | 7.220 | 100 | 210 | 10 | 4 |
Macht kan alleen worden geproduceerd in een gilde en het wordt toegevoegd tijdens de dagelijkse berekening
Produceert één van elk goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)