Rosarium: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 261: | Regel 261: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5.185 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5.185 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 204 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 204 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 288.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1.046 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2.615 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5.516 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 230 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert één van elk goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert één van elk goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> |
Versie van 25 apr 2022 12:53
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Productiegebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 3x4 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Vereist | Levert | Produceert | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5m | 15m | 1u | 4u | 8u | 1d | |||
Bronstijd | 40 | 60 | 17 | 43 | 90 | 3 | 1 | 10 |
IJzertijd | 90 | 96 | 40 | 99 | 209 | 4 | 1 | 10 |
Vroege middeleeuwen | 120 | 240 | 66 | 165 | 348 | 5 | 1 | 10 |
Hoge middeleeuwen | 160 | 480 | 92 | 231 | 487 | 6 | 1 | 10 |
Late middeleeuwen | 200 | 720 | 124 | 309 | 653 | 7 | 1 | 10 |
Koloniale tijdperk | 230 | 1.200 | 156 | 390 | 823 | 8 | 1 | 10 |
Industriële tijdperk | 270 | 2.400 | 195 | 487 | 1.033 | 11 | 1 | 10 |
Progressieve tijdperk | 300 | 3.600 | 224 | 559 | 1.182 | 16 | 1 | 10 |
Moderne tijdperk | 340 | 6.000 | 259 | 647 | 1.367 | 22 | 1 | 10 |
Postmoderne tijdperk | 370 | 9.600 | 295 | 739 | 1.559 | 31 | 1 | 10 |
Hedendaagse tijdperk | 400 | 14.400 | 330 | 825 | 1.740 | 44 | 1 | 10 |
Morgen | 430 | 24.000 | 370 | 924 | 1.949 | 60 | 1 | 10 |
De Toekomst | 480 | 38.400 | 406 | 1.015 | 2.140 | 73 | 1 | 10 |
Arctische toekomst | 510 | 57.600 | 446 | 1.114 | 2.349 | 89 | 1 | 10 |
Oceanische toekomst | 540 | 72.000 | 488 | 1.221 | 2.575 | 102 | 1 | 10 |
Virtuele toekomst | 570 | 96.000 | 528 | 1.320 | 2.784 | 124 | 1 | 10 |
Ruimtetijdperk: Mars | 870 | 156.000 | 855 | 2.137 | 4.507 | 151 | 1 | 10 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 920 | 216.000 | 917 | 2.294 | 4.837 | 177 | 1 | 10 |
Ruimtetijdperk: Venus | 960 | 252.000 | 983 | 2.459 | 5.185 | 204 | 1 | 10 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 1.000 | 288.000 | 1.046 | 2.615 | 5.516 | 230 | 1 | 10 |
Produceert één van elk goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)