Sleemaker: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 262: | Regel 262: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 61 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 61 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 230 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 230 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 330 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 144.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 510 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2.960 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 7.110 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 66 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 260 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Macht kan alleen worden geproduceerd in een gilde en het wordt toegevoegd tijdens de dagelijkse berekening<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert één van elk goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Macht kan alleen worden geproduceerd in een gilde en het wordt toegevoegd tijdens de dagelijkse berekening<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert één van elk goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> |
Versie van 25 apr 2022 12:53
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Productiegebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 2x3 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Vereist | Levert | Produceert | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5m | 15m | 1u | 4u | 8u | 1d | |||
Bronstijd | 10 | 30 | 10 | 20 | 50 | 1 | 4 | 15 |
IJzertijd | 30 | 48 | 20 | 50 | 120 | 2 | 5 | 15 |
Vroege middeleeuwen | 40 | 120 | 30 | 80 | 190 | 3 | 6 | 15 |
Hoge middeleeuwen | 50 | 240 | 40 | 110 | 270 | 4 | 7 | 15 |
Late middeleeuwen | 70 | 360 | 60 | 150 | 360 | 5 | 8 | 15 |
Koloniale tijdperk | 80 | 600 | 80 | 230 | 540 | 6 | 9 | 15 |
Industriële tijdperk | 90 | 1.200 | 90 | 280 | 670 | 8 | 13 | 15 |
Progressieve tijdperk | 100 | 1.800 | 110 | 340 | 820 | 13 | 18 | 15 |
Moderne tijdperk | 110 | 3.000 | 120 | 420 | 1.020 | 17 | 25 | 15 |
Postmoderne tijdperk | 120 | 4.800 | 140 | 530 | 1.280 | 20 | 35 | 15 |
Hedendaagse tijdperk | 130 | 7.200 | 160 | 690 | 1.670 | 25 | 50 | 15 |
Morgen | 140 | 12.000 | 180 | 800 | 1.930 | 29 | 68 | 15 |
De Toekomst | 160 | 19.200 | 200 | 920 | 2.210 | 34 | 83 | 15 |
Arctische toekomst | 170 | 28.800 | 220 | 1.050 | 2.510 | 39 | 100 | 15 |
Oceanische toekomst | 180 | 36.000 | 240 | 1.180 | 2.830 | 43 | 115 | 15 |
Virtuele toekomst | 190 | 48.000 | 260 | 1.320 | 3.170 | 48 | 140 | 15 |
Ruimtetijdperk: Mars | 290 | 78.000 | 410 | 2.210 | 5.300 | 52 | 170 | 15 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 310 | 108.000 | 440 | 2.450 | 5.870 | 57 | 200 | 15 |
Ruimtetijdperk: Venus | 320 | 126.000 | 480 | 2.700 | 6.470 | 61 | 230 | 15 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 330 | 144.000 | 510 | 2.960 | 7.110 | 66 | 260 | 15 |
Macht kan alleen worden geproduceerd in een gilde en het wordt toegevoegd tijdens de dagelijkse berekening
Produceert één van elk goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)