Renaissancewoning: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 176: | Regel 176: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 252.000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 252.000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 68.540 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 68.540 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5.648 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5.648 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 288.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 75.230 | |||
|} | |} |
Versie van 25 apr 2022 12:55
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 4x3 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||
---|---|---|---|---|
1d | ||||
Bronstijd | 100 | 100 | 60 | 920 |
IJzertijd | 210 | 210 | 96 | 1.980 |
Vroege middeleeuwen | 320 | 320 | 240 | 3.000 |
Hoge middeleeuwen | 450 | 450 | 480 | 3.860 |
Late middeleeuwen | 590 | 590 | 720 | 4.660 |
Koloniale tijdperk | 745 | 745 | 1.200 | 6.420 |
Industriële tijdperk | 911 | 911 | 2.400 | 7.370 |
Progressieve tijdperk | 1.087 | 1.087 | 3.600 | 8.430 |
Moderne tijdperk | 1.274 | 1.274 | 6.000 | 10.490 |
Postmoderne tijdperk | 1.469 | 1.469 | 9.600 | 13.200 |
Hedendaagse tijdperk | 1.674 | 1.674 | 14.400 | 17.190 |
Morgen | 1.886 | 1.886 | 24.000 | 19.900 |
De Toekomst | 2.110 | 2.110 | 38.400 | 22.800 |
Arctische toekomst | 2.340 | 2.340 | 57.600 | 25.900 |
Oceanische toekomst | 2.578 | 2.578 | 72.000 | 30.000 |
Virtuele toekomst | 2.822 | 2.822 | 96.000 | 33.610 |
Ruimtetijdperk: Mars | 4.468 | 4.468 | 156.000 | 56.140 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 4.853 | 4.853 | 216.000 | 62.180 |
Ruimtetijdperk: Venus | 5.245 | 5.245 | 252.000 | 68.540 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 5.648 | 5.648 | 288.000 | 75.230 |