Mogoltempel - niv. 6: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 197: | Regel 197: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 30 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 30 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 66.800 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 66.800 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 384.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 77.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 30 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 71.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> |
Versie van 25 apr 2022 12:56
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 4x4 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||
Bronstijd | 80 | 500 | 30 | 1.100 | 15 |
IJzertijd | 128 | 1.300 | 30 | 2.700 | 15 |
Vroege middeleeuwen | 320 | 2.100 | 30 | 4.500 | 15 |
Hoge middeleeuwen | 640 | 2.900 | 30 | 6.300 | 15 |
Late middeleeuwen | 960 | 3.900 | 30 | 8.300 | 15 |
Koloniale tijdperk | 1.600 | 5.900 | 30 | 10.500 | 15 |
Industriële tijdperk | 3.200 | 7.300 | 30 | 12.800 | 15 |
Progressieve tijdperk | 4.800 | 8.900 | 30 | 15.000 | 15 |
Moderne tijdperk | 8.000 | 11.000 | 30 | 17.500 | 15 |
Postmoderne tijdperk | 12.800 | 13.900 | 30 | 19.900 | 15 |
Hedendaagse tijdperk | 19.200 | 18.100 | 30 | 22.400 | 15 |
Morgen | 32.000 | 20.900 | 30 | 25.100 | 15 |
De Toekomst | 51.200 | 24.000 | 30 | 27.600 | 15 |
Arctische toekomst | 76.800 | 27.200 | 30 | 30.200 | 15 |
Oceanische toekomst | 96.000 | 30.700 | 30 | 33.200 | 15 |
Virtuele toekomst | 128.000 | 34.400 | 30 | 35.800 | 15 |
Ruimtetijdperk: Mars | 208.000 | 57.400 | 30 | 58.000 | 15 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 288.000 | 63.600 | 30 | 62.300 | 15 |
Ruimtetijdperk: Venus | 336.000 | 70.100 | 30 | 66.800 | 15 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 384.000 | 77.000 | 30 | 71.000 | 15 |
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)