Fioredorp - niv. 4: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 217: | Regel 217: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 145.700 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 145.700 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 789 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 789 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 18.280 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10.920 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 576.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 159.900 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 892 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | ||
|} | |} |
Versie van 25 apr 2022 12:57
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 4x6 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | |||||
Bronstijd | 870 | 188 | 120 | 1.100 | 12 | 1 |
IJzertijd | 1.490 | 404 | 192 | 2.600 | 16 | 1 |
Vroege middeleeuwen | 1.650 | 619 | 480 | 4.300 | 19 | 1 |
Hoge middeleeuwen | 1.840 | 870 | 960 | 6.100 | 23 | 1 |
Late middeleeuwen | 2.050 | 1.141 | 1.440 | 8.000 | 26 | 1 |
Koloniale tijdperk | 2.410 | 1.441 | 2.400 | 12.200 | 31 | 1 |
Industriële tijdperk | 2.720 | 1.761 | 4.800 | 15.200 | 43 | 1 |
Progressieve tijdperk | 2.990 | 2.102 | 7.200 | 18.400 | 60 | 1 |
Moderne tijdperk | 3.200 | 2.464 | 12.000 | 22.900 | 86 | 1 |
Postmoderne tijdperk | 3.330 | 2.840 | 19.200 | 28.800 | 120 | 1 |
Hedendaagse tijdperk | 3.870 | 3.236 | 28.800 | 37.500 | 172 | 1 |
Morgen | 4.700 | 3.647 | 48.000 | 43.400 | 232 | 1 |
De Toekomst | 5.630 | 4.079 | 76.800 | 49.800 | 283 | 1 |
Arctische toekomst | 6.550 | 4.524 | 115.200 | 56.600 | 343 | 1 |
Oceanische toekomst | 7.560 | 4.983 | 144.000 | 63.800 | 395 | 1 |
Virtuele toekomst | 9.030 | 5.457 | 192.000 | 71.400 | 480 | 1 |
Ruimtetijdperk: Mars | 14.450 | 8.637 | 312.000 | 119.300 | 583 | 1 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 15.710 | 9.382 | 432.000 | 132.100 | 686 | 1 |
Ruimtetijdperk: Venus | 16.970 | 10.141 | 504.000 | 145.700 | 789 | 1 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 18.280 | 10.920 | 576.000 | 159.900 | 892 | 1 |