Heldenpilaar - Niv. 3: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 197: | Regel 197: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 28.200 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 28.200 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 119 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 119 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 216.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 69.900 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 30.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 134 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | ||
|} | |} |
Versie van 25 apr 2022 12:59
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 3x3 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||
Bronstijd | 45 | 500 | 500 | 2 | 1 |
IJzertijd | 72 | 1.100 | 1.100 | 3 | 1 |
Vroege middeleeuwen | 180 | 1.900 | 1.900 | 3 | 1 |
Hoge middeleeuwen | 360 | 2.700 | 2.700 | 4 | 1 |
Late middeleeuwen | 540 | 3.500 | 3.500 | 4 | 1 |
Koloniale tijdperk | 900 | 5.300 | 4.400 | 5 | 1 |
Industriële tijdperk | 1.800 | 6.600 | 5.400 | 7 | 1 |
Progressieve tijdperk | 2.700 | 8.100 | 6.300 | 9 | 1 |
Moderne tijdperk | 4.500 | 10.000 | 7.400 | 13 | 1 |
Postmoderne tijdperk | 7.200 | 12.600 | 8.400 | 18 | 1 |
Hedendaagse tijdperk | 10.800 | 16.400 | 9.500 | 26 | 1 |
Morgen | 18.000 | 19.000 | 10.600 | 35 | 1 |
De Toekomst | 28.800 | 21.800 | 11.600 | 43 | 1 |
Arctische toekomst | 43.200 | 24.700 | 12.800 | 52 | 1 |
Oceanische toekomst | 54.000 | 27.900 | 14.000 | 60 | 1 |
Virtuele toekomst | 72.000 | 31.300 | 15.100 | 72 | 1 |
Ruimtetijdperk: Mars | 117.000 | 52.200 | 24.500 | 88 | 1 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 162.000 | 57.800 | 26.300 | 103 | 1 |
Ruimtetijdperk: Venus | 189.000 | 63.700 | 28.200 | 119 | 1 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 216.000 | 69.900 | 30.000 | 134 | 1 |