Lijst van speciale gebouwen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 359: | Regel 359: | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x2 | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x2 | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/horror_circus-07b44ec6d.png}} | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/horror_circus-07b44ec6d.png}} | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_MultiAge_ArcheologyBonus22b-2fc602ea1.png}} | |||
| [[Dagleliebed]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/decoration-826a798be.png}} Versieringen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/butterfly_sanctuary-153c0f623.png}} | |||
|- | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_WinterBonus19iEvergreen-34635a03c.png}} | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_WinterBonus19iEvergreen-34635a03c.png}} | ||
Regel 767: | Regel 773: | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1 | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1 | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_MultiAge_ArcheologyBonus22c-48354fcb7.png}} | |||
| [[Goudsbloemenveld]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/decoration-826a798be.png}} Versieringen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x3 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/butterfly_sanctuary-153c0f623.png}} | |||
|- | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SummerBonus20a-bdcc5f9f5.png}} | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SummerBonus20a-bdcc5f9f5.png}} | ||
Regel 1.703: | Regel 1.715: | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x2 | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x2 | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/terracotta_vineyard-3aa62db53.png}} | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/terracotta_vineyard-3aa62db53.png}} | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_MultiAge_ArcheologyBonus22a-85f07e7f9.png}} | |||
| [[Leeuwenbekje]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/decoration-826a798be.png}} Versieringen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x3 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/butterfly_sanctuary-153c0f623.png}} | |||
|- | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/A_SS_MultiAge_HalloweenBonus15-5ab9e19c6.png}} | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/A_SS_MultiAge_HalloweenBonus15-5ab9e19c6.png}} | ||
Regel 1.835: | Regel 1.853: | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1 | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1 | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/winter_village-c99fef4a8.png}} | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/winter_village-c99fef4a8.png}} | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/L_SS_AllAge_ArcheologyBonus22b-b5ad3cc31.png}} | |||
| [[Magentaboog]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_cube_small-8e297504f.png}} Willekeurig producerend gebouw | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x1 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/butterfly_sanctuary-153c0f623.png}} | |||
|- | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/P_SS_MultiAge_VanGoghBonus18-0973917f5.png}} | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/P_SS_MultiAge_VanGoghBonus18-0973917f5.png}} | ||
Regel 2.603: | Regel 2.627: | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x5 | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x5 | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/L_SS_AllAge_ArcheologyBonus22a-1fa543b0c.png}} | |||
| [[Saffierboog]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_cube_small-8e297504f.png}} Willekeurig producerend gebouw | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x1 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/butterfly_sanctuary-153c0f623.png}} | |||
|- | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_MultiAge_WinterBonus21Parlor-f227a7dba.png}} | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_MultiAge_WinterBonus21Parlor-f227a7dba.png}} | ||
Regel 3.251: | Regel 3.281: | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1 | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1 | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_ArcheologyBonus22a-36eb18785.png}} | |||
| [[Vlinderhuis - niv. 1]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x4 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/butterfly_sanctuary-153c0f623.png}} | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_ArcheologyBonus22b-21de2ff92.png}} | |||
| [[Vlinderhuis - niv. 2]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x4 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/butterfly_sanctuary-153c0f623.png}} | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_ArcheologyBonus22c-70c5b5040.png}} | |||
| [[Vlinderhuis - niv. 3]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x4 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/butterfly_sanctuary-153c0f623.png}} | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_ArcheologyBonus22d-89b23af29.png}} | |||
| [[Vlinderhuis - niv. 4]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x4 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/butterfly_sanctuary-153c0f623.png}} | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_ArcheologyBonus22e-7ecfa2a0e.png}} | |||
| [[Vlinderhuis - niv. 5]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x4 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/butterfly_sanctuary-153c0f623.png}} | |||
|- | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/P_SS_MultiAge_CupBonus16-3eb548821.png}} | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/P_SS_MultiAge_CupBonus16-3eb548821.png}} | ||
Regel 3.425: | Regel 3.485: | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x2 | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x2 | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/terracotta_vineyard-3aa62db53.png}} | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/terracotta_vineyard-3aa62db53.png}} | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/A_SS_MultiAge_ArcheologyBonus22a-a19d08e09.png}} | |||
| [[Wildebloemenveld]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/culture-9d42922a8.png}} Culturele gebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x3 | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/butterfly_sanctuary-153c0f623.png}} | |||
|- | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/A_SS_MultiAge_SportBonus17-25279abfc.png}} | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/A_SS_MultiAge_SportBonus17-25279abfc.png}} |