Winterpiramide: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 137: | Regel 137: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5.360 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5.360 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 216.000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 216.000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5.740 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 234.000 | |||
|} | |} |
Versie van 12 jul 2023 09:00
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Culturele gebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 3x3 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | |
---|---|---|
Bronstijd | 290 | 45 |
IJzertijd | 440 | 72 |
Vroege middeleeuwen | 480 | 180 |
Hoge middeleeuwen | 540 | 360 |
Late middeleeuwen | 600 | 540 |
Koloniale tijdperk | 710 | 900 |
Industriële tijdperk | 800 | 1.800 |
Progressieve tijdperk | 870 | 2.700 |
Moderne tijdperk | 940 | 4.500 |
Postmoderne tijdperk | 980 | 7.200 |
Hedendaagse tijdperk | 1.130 | 10.800 |
Morgen | 1.380 | 18.000 |
De Toekomst | 1.650 | 28.800 |
Arctische toekomst | 1.920 | 43.200 |
Oceanische toekomst | 2.220 | 54.000 |
Virtuele toekomst | 2.650 | 72.000 |
Ruimtetijdperk: Mars | 4.230 | 117.000 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 4.600 | 162.000 |
Ruimtetijdperk: Venus | 4.970 | 189.000 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 5.360 | 216.000 |
Ruimtetijdperk: Titan | 5.740 | 234.000 |