Paviljoen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 158: | Regel 158: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 384.000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 384.000 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +15% | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +15% | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 14.700 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 416.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +15% | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Voorradenverzameling<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Voorradenverzameling<br> |
Versie van 12 jul 2023 09:00
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Culturele gebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 4x4 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | ||
---|---|---|---|
Bronstijd | 900 | 80 | +8% |
IJzertijd | 1.120 | 128 | +8% |
Vroege middeleeuwen | 1.370 | 320 | +8% |
Hoge middeleeuwen | 1.530 | 640 | +9% |
Late middeleeuwen | 1.710 | 960 | +9% |
Koloniale tijdperk | 2.010 | 1.600 | +9% |
Industriële tijdperk | 2.270 | 3.200 | +10% |
Progressieve tijdperk | 2.490 | 4.800 | +10% |
Moderne tijdperk | 2.660 | 8.000 | +11% |
Postmoderne tijdperk | 2.770 | 12.800 | +11% |
Hedendaagse tijdperk | 3.220 | 19.200 | +12% |
Morgen | 3.910 | 32.000 | +12% |
De Toekomst | 4.690 | 51.200 | +13% |
Arctische toekomst | 5.460 | 76.800 | +13% |
Oceanische toekomst | 6.300 | 96.000 | +14% |
Virtuele toekomst | 6.770 | 128.000 | +14% |
Ruimtetijdperk: Mars | 10.840 | 208.000 | +15% |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 11.780 | 288.000 | +15% |
Ruimtetijdperk: Venus | 12.730 | 336.000 | +15% |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 13.710 | 384.000 | +15% |
Ruimtetijdperk: Titan | 14.700 | 416.000 | +15% |
Voorradenverzameling