Sfinx: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 137: | Regel 137: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2.190 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2.190 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 48.000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 48.000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2.348 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 52.000 | |||
|} | |} |
Versie van 12 jul 2023 09:03
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Versieringen | ||||||||||||
Straat: | Geen weg vereist | ||||||||||||
Grootte: | 2x1 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | |
---|---|---|
Bronstijd | 144 | 10 |
IJzertijd | 198 | 16 |
Vroege middeleeuwen | 206 | 40 |
Hoge middeleeuwen | 225 | 80 |
Late middeleeuwen | 246 | 120 |
Koloniale tijdperk | 289 | 200 |
Industriële tijdperk | 326 | 400 |
Progressieve tijdperk | 358 | 600 |
Moderne tijdperk | 383 | 1.000 |
Postmoderne tijdperk | 399 | 1.600 |
Hedendaagse tijdperk | 463 | 2.400 |
Morgen | 563 | 4.000 |
De Toekomst | 674 | 6.400 |
Arctische toekomst | 785 | 9.600 |
Oceanische toekomst | 906 | 12.000 |
Virtuele toekomst | 1.082 | 16.000 |
Ruimtetijdperk: Mars | 1.731 | 26.000 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 1.881 | 36.000 |
Ruimtetijdperk: Venus | 2.033 | 42.000 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 2.190 | 48.000 |
Ruimtetijdperk: Titan | 2.348 | 52.000 |