Lotusbloemenmeer: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 163: | Regel 163: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 192.000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 192.000 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 6 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 6 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 7.150 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 208.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 6 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Versie van 12 jul 2023 09:03
![]() | |||||||||||||
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | ![]() | ||||||||||||
Straat: | Geen weg vereist | ||||||||||||
Grootte: | ![]() | ||||||||||||
Keten: | ![]() | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Verbinden geeft | |
---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() | |
Bronstijd | 260 | 40 | 6 |
IJzertijd | 370 | 64 | 6 |
Vroege middeleeuwen | 450 | 160 | 6 |
Hoge middeleeuwen | 560 | 320 | 6 |
Late middeleeuwen | 640 | 480 | 6 |
Koloniale tijdperk | 750 | 800 | 6 |
Industriële tijdperk | 850 | 1.600 | 6 |
Progressieve tijdperk | 930 | 2.400 | 6 |
Moderne tijdperk | 1.070 | 4.000 | 6 |
Postmoderne tijdperk | 1.210 | 6.400 | 6 |
Hedendaagse tijdperk | 1.410 | 9.600 | 6 |
Morgen | 1.760 | 16.000 | 6 |
De Toekomst | 2.110 | 25.600 | 6 |
Arctische toekomst | 2.390 | 38.400 | 6 |
Oceanische toekomst | 2.680 | 48.000 | 6 |
Virtuele toekomst | 3.390 | 64.000 | 6 |
Ruimtetijdperk: Mars | 5.270 | 104.000 | 6 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 5.730 | 144.000 | 6 |
Ruimtetijdperk: Venus | 6.190 | 168.000 | 6 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 6.660 | 192.000 | 6 |
Ruimtetijdperk: Titan | 7.150 | 208.000 | 6 |