Luchtschip - niv. 1: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 183: | Regel 183: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 504.000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 504.000 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 139.900 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 139.900 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 12.860 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 8.836 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 546.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 152.900 | |||
|} | |} |
Versie van 12 jul 2023 09:09
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 7x3 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||
---|---|---|---|---|
1d | ||||
Bronstijd | 570 | 142 | 105 | 1.000 |
IJzertijd | 980 | 305 | 168 | 2.300 |
Vroege middeleeuwen | 1.080 | 467 | 420 | 3.800 |
Hoge middeleeuwen | 1.210 | 656 | 840 | 5.300 |
Late middeleeuwen | 1.350 | 861 | 1.260 | 7.000 |
Koloniale tijdperk | 1.580 | 1.087 | 2.100 | 10.700 |
Industriële tijdperk | 1.780 | 1.328 | 4.200 | 13.300 |
Progressieve tijdperk | 1.960 | 1.586 | 6.300 | 16.100 |
Moderne tijdperk | 2.100 | 1.859 | 10.500 | 20.000 |
Postmoderne tijdperk | 2.180 | 2.142 | 16.800 | 25.200 |
Hedendaagse tijdperk | 2.540 | 2.441 | 25.200 | 32.800 |
Morgen | 3.080 | 2.751 | 42.000 | 38.000 |
De Toekomst | 3.690 | 3.077 | 67.200 | 43.600 |
Arctische toekomst | 4.300 | 3.413 | 100.800 | 49.500 |
Oceanische toekomst | 4.960 | 3.759 | 126.000 | 55.800 |
Virtuele toekomst | 5.930 | 4.116 | 168.000 | 62.500 |
Ruimtetijdperk: Mars | 9.480 | 6.515 | 273.000 | 104.400 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 10.310 | 7.077 | 378.000 | 115.600 |
Ruimtetijdperk: Venus | 11.140 | 7.649 | 441.000 | 127.500 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 12.000 | 8.237 | 504.000 | 139.900 |
Ruimtetijdperk: Titan | 12.860 | 8.836 | 546.000 | 152.900 |