Luchtschip - niv. 4: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 226: | Regel 226: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 22.990 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 22.990 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 16.080 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 9.719 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 546.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 178.400 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 24.660 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 3 | |||
|} | |} |
Versie van 12 jul 2023 09:09
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 7x3 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | |||||
Bronstijd | 710 | 156 | 105 | 1.100 | 1.090 | 3 |
IJzertijd | 1.220 | 335 | 168 | 2.700 | 1.870 | 3 |
Vroege middeleeuwen | 1.350 | 514 | 420 | 4.400 | 2.070 | 3 |
Hoge middeleeuwen | 1.510 | 722 | 840 | 6.200 | 2.310 | 3 |
Late middeleeuwen | 1.680 | 947 | 1.260 | 8.200 | 2.580 | 3 |
Koloniale tijdperk | 1.980 | 1.195 | 2.100 | 12.400 | 3.030 | 3 |
Industriële tijdperk | 2.230 | 1.461 | 4.200 | 15.500 | 3.420 | 3 |
Progressieve tijdperk | 2.450 | 1.744 | 6.300 | 18.800 | 3.760 | 3 |
Moderne tijdperk | 2.620 | 2.044 | 10.500 | 23.400 | 4.020 | 3 |
Postmoderne tijdperk | 2.730 | 2.356 | 16.800 | 29.400 | 4.190 | 3 |
Hedendaagse tijdperk | 3.170 | 2.685 | 25.200 | 38.300 | 4.870 | 3 |
Morgen | 3.850 | 3.026 | 42.000 | 44.300 | 5.910 | 3 |
De Toekomst | 4.620 | 3.384 | 67.200 | 50.800 | 7.080 | 3 |
Arctische toekomst | 5.370 | 3.754 | 100.800 | 57.700 | 8.240 | 3 |
Oceanische toekomst | 6.200 | 4.135 | 126.000 | 65.100 | 9.510 | 3 |
Virtuele toekomst | 7.410 | 4.528 | 168.000 | 72.900 | 11.360 | 3 |
Ruimtetijdperk: Mars | 11.860 | 7.167 | 273.000 | 121.800 | 18.180 | 3 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 12.880 | 7.785 | 378.000 | 134.900 | 19.750 | 3 |
Ruimtetijdperk: Venus | 13.920 | 8.414 | 441.000 | 148.700 | 21.340 | 3 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 14.990 | 9.061 | 504.000 | 163.200 | 22.990 | 3 |
Ruimtetijdperk: Titan | 16.080 | 9.719 | 546.000 | 178.400 | 24.660 | 3 |