Erestandbeeld - niv. 6: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 211: | Regel 211: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 6 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 6 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 60 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 60 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 312.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 136.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 670 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 6 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 60 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Macht kan alleen worden geproduceerd in een gilde en het wordt toegevoegd tijdens de dagelijkse berekening<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Macht kan alleen worden geproduceerd in een gilde en het wordt toegevoegd tijdens de dagelijkse berekening<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde<br> |
Versie van 12 jul 2023 09:10
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 3x4 | ||||||||||||
Keten: | Weg naar de overwinning | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | |||||
Bronstijd | 60 | 900 | 110 | 6 | 60 |
IJzertijd | 96 | 2.000 | 138 | 6 | 60 |
Vroege middeleeuwen | 240 | 3.400 | 166 | 6 | 60 |
Hoge middeleeuwen | 480 | 4.700 | 194 | 6 | 60 |
Late middeleeuwen | 720 | 6.200 | 222 | 6 | 60 |
Koloniale tijdperk | 1.200 | 9.500 | 250 | 6 | 60 |
Industriële tijdperk | 2.400 | 11.800 | 278 | 6 | 60 |
Progressieve tijdperk | 3.600 | 14.300 | 306 | 6 | 60 |
Moderne tijdperk | 6.000 | 17.800 | 334 | 6 | 60 |
Postmoderne tijdperk | 9.600 | 22.400 | 362 | 6 | 60 |
Hedendaagse tijdperk | 14.400 | 29.200 | 390 | 6 | 60 |
Morgen | 24.000 | 33.800 | 418 | 6 | 60 |
De Toekomst | 38.400 | 38.700 | 446 | 6 | 60 |
Arctische toekomst | 57.600 | 44.000 | 474 | 6 | 60 |
Oceanische toekomst | 72.000 | 49.600 | 502 | 6 | 60 |
Virtuele toekomst | 96.000 | 55.600 | 530 | 6 | 60 |
Ruimtetijdperk: Mars | 156.000 | 92.800 | 558 | 6 | 60 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 216.000 | 102.800 | 586 | 6 | 60 |
Ruimtetijdperk: Venus | 252.000 | 113.300 | 614 | 6 | 60 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 288.000 | 124.400 | 642 | 6 | 60 |
Ruimtetijdperk: Titan | 312.000 | 136.000 | 670 | 6 | 60 |
Macht kan alleen worden geproduceerd in een gilde en het wordt toegevoegd tijdens de dagelijkse berekening
Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde