Niv. 2 - Piazzahuizen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 231: | Regel 231: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 8 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 8 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 6.311 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 156.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 36.400 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 21.230 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 8 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> |
Versie van 12 jul 2023 09:10
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 2x3 | ||||||||||||
Set: | Piazzaset | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | 1 x | 2 x | 3 x | |||
Bronstijd | 101 | 30 | 300 | 320 | 8 | 2 |
IJzertijd | 218 | 48 | 500 | 760 | 8 | 2 |
Vroege middeleeuwen | 334 | 120 | 900 | 1.260 | 8 | 2 |
Hoge middeleeuwen | 469 | 240 | 1.300 | 1.760 | 8 | 2 |
Late middeleeuwen | 615 | 360 | 1.700 | 2.330 | 8 | 2 |
Koloniale tijdperk | 776 | 600 | 2.500 | 2.960 | 8 | 2 |
Industriële tijdperk | 949 | 1.200 | 3.200 | 3.590 | 8 | 2 |
Progressieve tijdperk | 1.133 | 1.800 | 3.800 | 4.220 | 8 | 2 |
Moderne tijdperk | 1.328 | 3.000 | 4.800 | 4.910 | 8 | 2 |
Postmoderne tijdperk | 1.530 | 4.800 | 6.000 | 5.610 | 8 | 2 |
Hedendaagse tijdperk | 1.744 | 7.200 | 7.800 | 6.300 | 8 | 2 |
Morgen | 1.965 | 12.000 | 9.100 | 7.060 | 8 | 2 |
De Toekomst | 2.198 | 19.200 | 10.400 | 7.750 | 8 | 2 |
Arctische toekomst | 2.438 | 28.800 | 11.800 | 8.510 | 8 | 2 |
Oceanische toekomst | 2.685 | 36.000 | 13.300 | 9.320 | 8 | 2 |
Virtuele toekomst | 2.940 | 48.000 | 14.900 | 10.080 | 8 | 2 |
Ruimtetijdperk: Mars | 4.654 | 78.000 | 24.900 | 16.320 | 8 | 2 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 5.055 | 108.000 | 27.500 | 17.510 | 8 | 2 |
Ruimtetijdperk: Venus | 5.464 | 126.000 | 30.400 | 18.770 | 8 | 2 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 5.884 | 144.000 | 33.300 | 19.970 | 8 | 2 |
Ruimtetijdperk: Titan | 6.311 | 156.000 | 36.400 | 21.230 | 8 | 2 |
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)