Jade standbeeld - niv. 5: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 205: | Regel 205: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 104.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 35.600 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> |
Versie van 12 jul 2023 09:12
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 2x2 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||
Bronstijd | 20 | 200 | 10 | 3 | 5 |
IJzertijd | 32 | 500 | 10 | 3 | 5 |
Vroege middeleeuwen | 80 | 900 | 10 | 3 | 5 |
Hoge middeleeuwen | 160 | 1.200 | 10 | 3 | 5 |
Late middeleeuwen | 240 | 1.600 | 10 | 3 | 5 |
Koloniale tijdperk | 400 | 2.500 | 10 | 3 | 5 |
Industriële tijdperk | 800 | 3.100 | 10 | 3 | 5 |
Progressieve tijdperk | 1.200 | 3.800 | 10 | 3 | 5 |
Moderne tijdperk | 2.000 | 4.700 | 10 | 3 | 5 |
Postmoderne tijdperk | 3.200 | 5.900 | 10 | 3 | 5 |
Hedendaagse tijdperk | 4.800 | 7.600 | 10 | 3 | 5 |
Morgen | 8.000 | 8.800 | 10 | 3 | 5 |
De Toekomst | 12.800 | 10.100 | 10 | 3 | 5 |
Arctische toekomst | 19.200 | 11.500 | 10 | 3 | 5 |
Oceanische toekomst | 24.000 | 13.000 | 10 | 3 | 5 |
Virtuele toekomst | 32.000 | 14.600 | 10 | 3 | 5 |
Ruimtetijdperk: Mars | 52.000 | 24.300 | 10 | 3 | 5 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 72.000 | 26.900 | 10 | 3 | 5 |
Ruimtetijdperk: Venus | 84.000 | 29.700 | 10 | 3 | 5 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 96.000 | 32.600 | 10 | 3 | 5 |
Ruimtetijdperk: Titan | 104.000 | 35.600 | 10 | 3 | 5 |
Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)