Septemberhuisje - niv. 3: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 205: | Regel 205: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 12.000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 12.000 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10.600 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 312.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 116.500 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 12.860 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 | |||
|} | |} |
Versie van 12 jul 2023 09:12
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 3x4 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||
Bronstijd | 170 | 60 | 700 | 570 | 1 |
IJzertijd | 370 | 96 | 1.700 | 980 | 1 |
Vroege middeleeuwen | 560 | 240 | 2.900 | 1.080 | 1 |
Hoge middeleeuwen | 790 | 480 | 4.000 | 1.210 | 1 |
Late middeleeuwen | 1.030 | 720 | 5.300 | 1.350 | 1 |
Koloniale tijdperk | 1.300 | 1.200 | 8.100 | 1.580 | 1 |
Industriële tijdperk | 1.590 | 2.400 | 10.100 | 1.780 | 1 |
Progressieve tijdperk | 1.900 | 3.600 | 12.300 | 1.960 | 1 |
Moderne tijdperk | 2.230 | 6.000 | 15.300 | 2.100 | 1 |
Postmoderne tijdperk | 2.570 | 9.600 | 19.200 | 2.180 | 1 |
Hedendaagse tijdperk | 2.930 | 14.400 | 25.000 | 2.540 | 1 |
Morgen | 3.300 | 24.000 | 28.900 | 3.080 | 1 |
De Toekomst | 3.690 | 38.400 | 33.200 | 3.690 | 1 |
Arctische toekomst | 4.100 | 57.600 | 37.700 | 4.300 | 1 |
Oceanische toekomst | 4.510 | 72.000 | 42.500 | 4.960 | 1 |
Virtuele toekomst | 4.940 | 96.000 | 47.600 | 5.930 | 1 |
Ruimtetijdperk: Mars | 7.820 | 156.000 | 79.500 | 9.480 | 1 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 8.490 | 216.000 | 88.100 | 10.310 | 1 |
Ruimtetijdperk: Venus | 9.180 | 252.000 | 97.100 | 11.140 | 1 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 9.880 | 288.000 | 106.600 | 12.000 | 1 |
Ruimtetijdperk: Titan | 10.600 | 312.000 | 116.500 | 12.860 | 1 |