Zonnebloemoliepers - niv. 2: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 205: | Regel 205: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 102.100 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 102.100 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 12.570 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 12.570 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 14.090 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 12.623 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 624.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 111.700 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 13.480 | |||
|} | |} |
Versie van 12 jul 2023 09:13
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 6x4 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||
Bronstijd | 620 | 203 | 120 | 700 | 590 |
IJzertijd | 1.070 | 435 | 192 | 1.700 | 1.020 |
Vroege middeleeuwen | 1.180 | 668 | 480 | 2.800 | 1.130 |
Hoge middeleeuwen | 1.320 | 938 | 960 | 3.900 | 1.260 |
Late middeleeuwen | 1.470 | 1.230 | 1.440 | 5.100 | 1.410 |
Koloniale tijdperk | 1.730 | 1.553 | 2.400 | 7.800 | 1.660 |
Industriële tijdperk | 1.950 | 1.898 | 4.800 | 9.700 | 1.870 |
Progressieve tijdperk | 2.150 | 2.265 | 7.200 | 11.800 | 2.050 |
Moderne tijdperk | 2.300 | 2.655 | 12.000 | 14.600 | 2.200 |
Postmoderne tijdperk | 2.390 | 3.060 | 19.200 | 18.400 | 2.290 |
Hedendaagse tijdperk | 2.780 | 3.488 | 28.800 | 24.000 | 2.660 |
Morgen | 3.380 | 3.930 | 48.000 | 27.700 | 3.230 |
De Toekomst | 4.040 | 4.395 | 76.800 | 31.800 | 3.870 |
Arctische toekomst | 4.710 | 4.875 | 115.200 | 36.100 | 4.500 |
Oceanische toekomst | 5.430 | 5.370 | 144.000 | 40.700 | 5.200 |
Virtuele toekomst | 6.490 | 5.880 | 192.000 | 45.600 | 6.210 |
Ruimtetijdperk: Mars | 10.390 | 9.308 | 312.000 | 76.200 | 9.940 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 11.290 | 10.110 | 432.000 | 84.400 | 10.800 |
Ruimtetijdperk: Venus | 12.200 | 10.928 | 504.000 | 93.100 | 11.670 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 13.140 | 11.768 | 576.000 | 102.100 | 12.570 |
Ruimtetijdperk: Titan | 14.090 | 12.623 | 624.000 | 111.700 | 13.480 |