Zonnebloemoliepers - niv. 4: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 248: | Regel 248: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 14.850 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 14.850 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 15.310 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 13.632 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 624.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 121.400 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 15.930 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> |
Versie van 12 jul 2023 09:13
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 6x4 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||||
Bronstijd | 680 | 219 | 120 | 800 | 2 | 700 | 1 |
IJzertijd | 1.160 | 470 | 192 | 1.800 | 2 | 1.210 | 1 |
Vroege middeleeuwen | 1.290 | 721 | 480 | 3.000 | 2 | 1.340 | 1 |
Hoge middeleeuwen | 1.440 | 1.013 | 960 | 4.200 | 2 | 1.490 | 1 |
Late middeleeuwen | 1.600 | 1.328 | 1.440 | 5.600 | 2 | 1.670 | 1 |
Koloniale tijdperk | 1.880 | 1.677 | 2.400 | 8.500 | 2 | 1.960 | 1 |
Industriële tijdperk | 2.120 | 2.049 | 4.800 | 10.500 | 2 | 2.210 | 1 |
Progressieve tijdperk | 2.330 | 2.446 | 7.200 | 12.800 | 2 | 2.430 | 1 |
Moderne tijdperk | 2.500 | 2.867 | 12.000 | 15.900 | 2 | 2.600 | 1 |
Postmoderne tijdperk | 2.600 | 3.305 | 19.200 | 20.000 | 2 | 2.700 | 1 |
Hedendaagse tijdperk | 3.020 | 3.767 | 28.800 | 26.000 | 2 | 3.140 | 1 |
Morgen | 3.670 | 4.244 | 48.000 | 30.200 | 2 | 3.820 | 1 |
De Toekomst | 4.400 | 4.747 | 76.800 | 34.600 | 2 | 4.570 | 1 |
Arctische toekomst | 5.120 | 5.265 | 115.200 | 39.300 | 2 | 5.320 | 1 |
Oceanische toekomst | 5.910 | 5.800 | 144.000 | 44.300 | 2 | 6.140 | 1 |
Virtuele toekomst | 7.060 | 6.350 | 192.000 | 49.600 | 2 | 7.340 | 1 |
Ruimtetijdperk: Mars | 11.290 | 10.052 | 312.000 | 82.900 | 2 | 11.740 | 1 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 12.270 | 10.919 | 432.000 | 91.800 | 2 | 12.760 | 1 |
Ruimtetijdperk: Venus | 13.260 | 11.802 | 504.000 | 101.200 | 2 | 13.790 | 1 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 14.280 | 12.709 | 576.000 | 111.000 | 2 | 14.850 | 1 |
Ruimtetijdperk: Titan | 15.310 | 13.632 | 624.000 | 121.400 | 2 | 15.930 | 1 |
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)