Zonnebloemoliepers - niv. 7: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 290: | Regel 290: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 17.150 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 15.147 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 624.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 136.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 6 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 19.600 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 4 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> |
Versie van 12 jul 2023 09:13
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 6x4 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||||||
Bronstijd | 760 | 243 | 120 | 800 | 6 | 870 | 3 | 3 | 4 |
IJzertijd | 1.300 | 522 | 192 | 2.000 | 6 | 1.490 | 3 | 3 | 4 |
Vroege middeleeuwen | 1.440 | 801 | 480 | 3.400 | 6 | 1.650 | 3 | 3 | 4 |
Hoge middeleeuwen | 1.610 | 1.125 | 960 | 4.700 | 6 | 1.840 | 3 | 3 | 4 |
Late middeleeuwen | 1.790 | 1.476 | 1.440 | 6.200 | 6 | 2.050 | 3 | 3 | 4 |
Koloniale tijdperk | 2.110 | 1.863 | 2.400 | 9.500 | 6 | 2.410 | 3 | 3 | 4 |
Industriële tijdperk | 2.380 | 2.277 | 4.800 | 11.800 | 6 | 2.720 | 3 | 3 | 4 |
Progressieve tijdperk | 2.610 | 2.718 | 7.200 | 14.300 | 6 | 2.990 | 3 | 3 | 4 |
Moderne tijdperk | 2.800 | 3.186 | 12.000 | 17.800 | 6 | 3.200 | 3 | 3 | 4 |
Postmoderne tijdperk | 2.910 | 3.672 | 19.200 | 22.400 | 6 | 3.330 | 3 | 3 | 4 |
Hedendaagse tijdperk | 3.390 | 4.185 | 28.800 | 29.200 | 6 | 3.870 | 3 | 3 | 4 |
Morgen | 4.110 | 4.716 | 48.000 | 33.800 | 6 | 4.700 | 3 | 3 | 4 |
De Toekomst | 4.920 | 5.274 | 76.800 | 38.700 | 6 | 5.630 | 3 | 3 | 4 |
Arctische toekomst | 5.730 | 5.850 | 115.200 | 44.000 | 6 | 6.550 | 3 | 3 | 4 |
Oceanische toekomst | 6.620 | 6.444 | 144.000 | 49.600 | 6 | 7.560 | 3 | 3 | 4 |
Virtuele toekomst | 7.900 | 7.056 | 192.000 | 55.600 | 6 | 9.030 | 3 | 3 | 4 |
Ruimtetijdperk: Mars | 12.650 | 11.169 | 312.000 | 92.800 | 6 | 14.450 | 3 | 3 | 4 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 13.740 | 12.132 | 432.000 | 102.800 | 6 | 15.710 | 3 | 3 | 4 |
Ruimtetijdperk: Venus | 14.850 | 13.113 | 504.000 | 113.300 | 6 | 16.970 | 3 | 3 | 4 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 15.990 | 14.121 | 576.000 | 124.400 | 6 | 18.280 | 3 | 3 | 4 |
Ruimtetijdperk: Titan | 17.150 | 15.147 | 624.000 | 136.000 | 6 | 19.600 | 3 | 3 | 4 |
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)