Fioredorp - niv. 8: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 290: | Regel 290: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 20 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 20 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 24.500 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 14.541 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 624.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +17% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 252.500 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 15 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1.790 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 20 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production-ecd40aa19.png}} Muntenverzameling<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production-ecd40aa19.png}} Muntenverzameling<br> |
Versie van 12 jul 2023 09:13
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 4x6 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||||||
Bronstijd | 1.080 | 233 | 120 | +6% | 1.600 | 15 | 22 | 5 | 20 |
IJzertijd | 1.860 | 501 | 192 | +6% | 3.700 | 15 | 28 | 5 | 20 |
Vroege middeleeuwen | 2.060 | 769 | 480 | +7% | 6.200 | 15 | 34 | 5 | 20 |
Hoge middeleeuwen | 2.300 | 1.080 | 960 | +7% | 8.700 | 15 | 41 | 5 | 20 |
Late middeleeuwen | 2.560 | 1.417 | 1.440 | +9% | 11.500 | 15 | 47 | 5 | 20 |
Koloniale tijdperk | 3.010 | 1.788 | 2.400 | +9% | 17.600 | 15 | 56 | 5 | 20 |
Industriële tijdperk | 3.400 | 2.186 | 4.800 | +9% | 21.900 | 15 | 78 | 5 | 20 |
Progressieve tijdperk | 3.730 | 2.609 | 7.200 | +11% | 26.600 | 15 | 108 | 5 | 20 |
Moderne tijdperk | 3.990 | 3.059 | 12.000 | +11% | 33.100 | 15 | 155 | 5 | 20 |
Postmoderne tijdperk | 4.160 | 3.525 | 19.200 | +11% | 41.600 | 15 | 216 | 5 | 20 |
Hedendaagse tijdperk | 4.840 | 4.018 | 28.800 | +13% | 54.200 | 15 | 309 | 5 | 20 |
Morgen | 5.870 | 4.527 | 48.000 | +13% | 62.700 | 15 | 417 | 5 | 20 |
De Toekomst | 7.030 | 5.063 | 76.800 | +13% | 71.900 | 15 | 510 | 5 | 20 |
Arctische toekomst | 8.190 | 5.616 | 115.200 | +15% | 81.700 | 15 | 618 | 5 | 20 |
Oceanische toekomst | 9.450 | 6.186 | 144.000 | +15% | 92.100 | 15 | 710 | 5 | 20 |
Virtuele toekomst | 11.290 | 6.774 | 192.000 | +15% | 103.200 | 15 | 864 | 5 | 20 |
Ruimtetijdperk: Mars | 18.070 | 10.722 | 312.000 | +17% | 172.300 | 15 | 1.050 | 5 | 20 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 19.630 | 11.647 | 432.000 | +17% | 190.900 | 15 | 1.235 | 5 | 20 |
Ruimtetijdperk: Venus | 21.210 | 12.588 | 504.000 | +17% | 210.400 | 15 | 1.420 | 5 | 20 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 22.850 | 13.556 | 576.000 | +17% | 230.900 | 15 | 1.605 | 5 | 20 |
Ruimtetijdperk: Titan | 24.500 | 14.541 | 624.000 | +17% | 252.500 | 15 | 1.790 | 5 | 20 |
Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)
Muntenverzameling