Tacticustoren - niv. 2: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 135: | Regel 135: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +4% | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +4% | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 40 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 40 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +4% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 40 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender-149661ead.png}} Aanval voor verdedigend leger<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender-149661ead.png}} Aanval voor verdedigend leger<br> |
Huidige versie van 12 jul 2023 om 09:20
![]() | |||||||||||||
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | ![]() | ||||||||||||
Straat: | Geen weg vereist | ||||||||||||
Grootte: | ![]() | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | |
---|---|---|
![]() |
![]() | |
Bronstijd | +4% | 40 |
IJzertijd | +4% | 40 |
Vroege middeleeuwen | +4% | 40 |
Hoge middeleeuwen | +4% | 40 |
Late middeleeuwen | +4% | 40 |
Koloniale tijdperk | +4% | 40 |
Industriële tijdperk | +4% | 40 |
Progressieve tijdperk | +4% | 40 |
Moderne tijdperk | +4% | 40 |
Postmoderne tijdperk | +4% | 40 |
Hedendaagse tijdperk | +4% | 40 |
Morgen | +4% | 40 |
De Toekomst | +4% | 40 |
Arctische toekomst | +4% | 40 |
Oceanische toekomst | +4% | 40 |
Virtuele toekomst | +4% | 40 |
Ruimtetijdperk: Mars | +4% | 40 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | +4% | 40 |
Ruimtetijdperk: Venus | +4% | 40 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | +4% | 40 |
Ruimtetijdperk: Titan | +4% | 40 |
![att_boost_defender-149661ead.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender-149661ead.png)
Aanval voor verdedigend leger