Heldentaveerne - niv. 3: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting Label: Handmatige ongedaanmaking |
Geen bewerkingssamenvatting Labels: Handmatige ongedaanmaking Ongedaan gemaakt |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Eigenschappen''' | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Eigenschappen''' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: left;" colspan="2" | | | style="text-align: left;" colspan="2" | | ||
* Motiveren verdubbelt de basisproductie. Kan worden geplunderd zonder motivering | |||
* {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_renovation_kit-3fb7d9aae.png}} renovatiekit nodig om te upgraden naar het huidige tijdperk | * {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_renovation_kit-3fb7d9aae.png}} renovatiekit nodig om te upgraden naar het huidige tijdperk | ||
* {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_one_up_kit-395ac8f66.png}} verbeterkit nodig om te upgraden met één tijdperk | * {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_one_up_kit-395ac8f66.png}} verbeterkit nodig om te upgraden met één tijdperk | ||
* Kan in de inventaris worden opgeslagen met {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_store_building-7dc615526.png}} opslagkit | * Kan in de inventaris worden opgeslagen met {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_store_building-7dc615526.png}} opslagkit | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | ''' | | style="width: 30%;" | '''Type:''' | ||
| style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/ | | style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Straat:''' | |||
| style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1 | |||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | '''Grootte:''' | | style="width: 30%;" | '''Grootte:''' | ||
Regel 24: | Regel 24: | ||
| style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | | style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | | style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | '''Itemuitwisselingswaarde:''' | | style="width: 30%;" | '''Itemuitwisselingswaarde:''' | ||
Regel 49: | Regel 46: | ||
|} | |} | ||
|} | |} | ||
{| style="margin: auto;" | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center | ! style="text-align: center" rowspan="3" | Tijdperk | ||
! style="text-align: center;" colspan="3" | Levert | |||
! style="text-align: center;" colspan="2" | Produceert | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | ! style="text-align: center;" rowspan="2" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
! style="text-align: center;" rowspan="2" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} | |||
! style="text-align: center;" rowspan="2" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
! style="text-align: center;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} | |||
! style="text-align: center;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center; | ! style="text-align: center;" | 1d | ||
! style="text-align: center;" | | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:center;" | Bronstijd | ||
| | | style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 650 | ||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 162 | |||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 100 | |||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 1.000 | |||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:center;" | IJzertijd | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 1.130 | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 348 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 160 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 2.300 | ||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:center;" | Vroege middeleeuwen | ||
| | | style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 1.240 | ||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 534 | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 400 | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 3.900 | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:center;" | Hoge middeleeuwen | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 1.390 | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 750 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 800 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 5.500 | ||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:center;" | Late middeleeuwen | ||
| | | style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 1.550 | ||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 984 | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 1.200 | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 7.200 | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:center;" | Koloniale tijdperk | |||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 1.820 | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 1.242 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 2.000 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 11.000 | ||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:center;" | Industriële tijdperk | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 2.050 | ||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 1.518 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 4.000 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 13.700 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:center;" | Progressieve tijdperk | |||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 2.260 | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 1.812 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 6.000 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 16.600 | ||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:center;" | Moderne tijdperk | ||
| | | style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 2.410 | ||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 2.124 | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 10.000 | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 20.700 | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:center;" | Postmoderne tijdperk | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 2.510 | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 2.448 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 16.000 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 26.000 | ||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:center;" | Hedendaagse tijdperk | ||
| | | style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 2.920 | ||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 2.790 | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 24.000 | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 33.900 | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:center;" | Morgen | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 3.550 | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 3.144 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 40.000 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 39.200 | ||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:center;" | De Toekomst | ||
| | | style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 4.250 | ||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 3.516 | |||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 64.000 | |||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 44.900 | |||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:center;" | Arctische toekomst | |||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 4.950 | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 3.900 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 96.000 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 51.100 | ||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:center;" | Oceanische toekomst | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 5.710 | ||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 4.296 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 120.000 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 57.600 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:center;" | Virtuele toekomst | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 6.820 | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 4.704 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 160.000 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 64.500 | ||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Mars | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 10.910 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 7.446 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 260.000 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 107.700 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 11.860 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 8.088 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 360.000 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 119.300 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Venus | ||
| | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 12.810 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 8.742 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 420.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 131.500 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 13.800 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 9.414 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 480.000 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 144.300 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | ||
| | | style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 14.800 | ||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10.098 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 520.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 157.800 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2 | |||
|} | |} |
Versie van 23 aug 2024 09:18
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 5x4 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | |||||
Bronstijd | 650 | 162 | 100 | 1.000 | 2 |
IJzertijd | 1.130 | 348 | 160 | 2.300 | 2 |
Vroege middeleeuwen | 1.240 | 534 | 400 | 3.900 | 2 |
Hoge middeleeuwen | 1.390 | 750 | 800 | 5.500 | 2 |
Late middeleeuwen | 1.550 | 984 | 1.200 | 7.200 | 2 |
Koloniale tijdperk | 1.820 | 1.242 | 2.000 | 11.000 | 2 |
Industriële tijdperk | 2.050 | 1.518 | 4.000 | 13.700 | 2 |
Progressieve tijdperk | 2.260 | 1.812 | 6.000 | 16.600 | 2 |
Moderne tijdperk | 2.410 | 2.124 | 10.000 | 20.700 | 2 |
Postmoderne tijdperk | 2.510 | 2.448 | 16.000 | 26.000 | 2 |
Hedendaagse tijdperk | 2.920 | 2.790 | 24.000 | 33.900 | 2 |
Morgen | 3.550 | 3.144 | 40.000 | 39.200 | 2 |
De Toekomst | 4.250 | 3.516 | 64.000 | 44.900 | 2 |
Arctische toekomst | 4.950 | 3.900 | 96.000 | 51.100 | 2 |
Oceanische toekomst | 5.710 | 4.296 | 120.000 | 57.600 | 2 |
Virtuele toekomst | 6.820 | 4.704 | 160.000 | 64.500 | 2 |
Ruimtetijdperk: Mars | 10.910 | 7.446 | 260.000 | 107.700 | 2 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 11.860 | 8.088 | 360.000 | 119.300 | 2 |
Ruimtetijdperk: Venus | 12.810 | 8.742 | 420.000 | 131.500 | 2 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 13.800 | 9.414 | 480.000 | 144.300 | 2 |
Ruimtetijdperk: Titan | 14.800 | 10.098 | 520.000 | 157.800 | 2 |