Productiegebouwen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 191: | Regel 191: | ||
|- | |- | ||
|[[File:P_SS_ArcticFuture_Workshop1.png|200px]]<br />Plasmagenerator||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 800<br />[[File:icon_population.png]] 570<br /><br />[[File:icon_size.png]] 4x4<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:20<br />[[File:Road_Double.png]] Tweebaansweg||[[File:icon_supplies_plus.png]] 6,050<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png]] 378<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00|| | |[[File:P_SS_ArcticFuture_Workshop1.png|200px]]<br />Plasmagenerator||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 800<br />[[File:icon_population.png]] 570<br /><br />[[File:icon_size.png]] 4x4<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:20<br />[[File:Road_Double.png]] Tweebaansweg||[[File:icon_supplies_plus.png]] 6,050<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png]] 378<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00|| | ||
|- | |||
|[[File:P_SS_ArcticFuture_Workshop2.png|200px]]<br />Verticale boerderij||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 900<br />[[File:icon_population.png]] 570<br /><br />[[File:icon_size.png]] 4x5<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:20<br />[[File:Road_Double.png]] Tweebaansweg||[[File:icon_supplies_plus.png]] 8,100<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png]] 405<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:icon_happiness.png]] 340 | |||
|- | |||
|[[File:P_SS_ArcticFuture_Workshop3.png|200px]]<br />Recycling Wheel||[[File:icon_coins.png]] 381,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 186,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0<br />[[File:icon_population.png]] 1000<br /><br />[[File:icon_size.png]] 5x4<br />[[File:icon_clock.png]] 11:40:00<br />[[File:Road_Double.png]] Tweebaansweg||[[File:icon_supplies_plus.png]] 4,860<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png]] 243<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:icon_happiness.png]] <span style="color: red">-150</span> | |||
|} | |} |
Versie van 5 okt 2016 20:01
Productiegebouwen produceren hun voorraden, in tegenstelling tot woongebouwen, niet automatisch. In plaats daarvan moet de speler de opdracht geven een bepaalde productie te starten. Er zijn zes verschillende productietijden (5 minuten, 15 minuten, 1 uur, 4 uur, 8 uur en 1 dag). Iedere optie geeft een ander aantal geproduceerde voorraden. Hoe korter de productietijd, hoe meer voorraden er per minuut geproduceerd worden. Wanneer de productie klaar is, moet de speler de producties ophalen.