Woongebouwen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 195: | Regel 195: | ||
|[[File:R_SS_ArcticFuture_Residential2.png|100px]]<br />Zeekrabber||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 750||[[File:icon_size.png]] 5x5<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:20<br />[[File:Road_Double.png]] Tweebaansweg||[[File:Icon_population.png]] 6,910<br /><br />[[File:icon_taxes.png]] 40,910<br />[[File:icon_clock.png]]08:00:00||[[File:taxes_per_tile.png]] 205<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00 | |[[File:R_SS_ArcticFuture_Residential2.png|100px]]<br />Zeekrabber||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 750||[[File:icon_size.png]] 5x5<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:20<br />[[File:Road_Double.png]] Tweebaansweg||[[File:Icon_population.png]] 6,910<br /><br />[[File:icon_taxes.png]] 40,910<br />[[File:icon_clock.png]]08:00:00||[[File:taxes_per_tile.png]] 205<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00 | ||
|- | |- | ||
|[[File: | |[[File:R_SS_ArcticFuture_Residential3.png|100px]]<br />Clock Tower Apartment||[[File:icon_coins.png]] 150,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 389,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 3x4<br />[[File:icon_clock.png]] 08:00:00<br />[[File:Road_Double.png]] Tweebaansweg||[[File:Icon_population.png]] 2,440<br /><br />[[File:icon_taxes.png]] 8,900<br />[[File:icon_clock.png]]04:00:00||[[File:taxes_per_tile.png]] 185<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00 | ||
|- | |- | ||
|[[File:R_SS_ArcticFuture_Residential5.png|100px]]<br />Kristallen Villa||[[File:icon_coins.png]] 150,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 777,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 4x3<br />[[File:icon_clock.png]] 04:50:00<br />[[File:Road_Double.png]] | |[[File:R_SS_ArcticFuture_Residential4.png|100px]]<br />Beschutte tipi||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 600||[[File:icon_size.png]] 3x3<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:20<br />[[File:Road_Single.png]] Weg||[[File:Icon_population.png]] 2,500<br /><br />[[File:icon_taxes.png]] 6,150<br />[[File:icon_clock.png]]01:00:00||[[File:taxes_per_tile.png]] 683<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00 | ||
|- | |||
|[[File:R_SS_ArcticFuture_Residential5.png|100px]]<br />Kristallen Villa||[[File:icon_coins.png]] 150,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 777,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 4x3<br />[[File:icon_clock.png]] 04:50:00<br />[[File:Road_Double.png]] Tweebaansweg||[[File:Icon_population.png]] 3,060<br /><br />[[File:icon_taxes.png]] 17,280<br />[[File:icon_clock.png]]08:00:00||[[File:taxes_per_tile.png]] 180<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00 | |||
|} | |} |
Versie van 25 jan 2017 13:40
Woongebouwen zorgen voor bevolking en produceren munten voor je stad. Hoe lang ze over die producties doen, verschilt per gebouw. Sommige woongebouwen zijn binnen een paar minuten klaar, sommige binnen een paar uur en sommige doen er wel 24 uur over.