Kosten per moeilijkheidsgraad: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 2: | Regel 2: | ||
{| | {| | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Player Era | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Difficulty II Costs | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Difficulty III Costs | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Difficulty IV Costs | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color:#984420;" | | | style="text-align: center; background-color:#984420;" | Iron Age | ||
| style="text-align: center; background-color:#984420;" | 2 | | style="text-align: center; background-color:#984420;" | 2 IA Goods | ||
| style="text-align: center; background-color:#984420;" | 4 | | style="text-align: center; background-color:#984420;" | 4 IA Goods | ||
| style="text-align: center; background-color:#984420;" | 8 IA Goods | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color:#4e8144;" | | | style="text-align: center; background-color:#4e8144;" | Early Middle Age | ||
| style="text-align: center; background-color:#984420;" | 2 | | style="text-align: center; background-color:#984420;" | 2 IA Goods | ||
| style="text-align: center; background-color:# | | style="text-align: center; background-color:#4e8144;" | 4 EMA Goods | ||
| style="text-align: center; background-color:#4e8144;" | 8 EMA Goods | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color:#2f8e8e;" | | | style="text-align: center; background-color:#2f8e8e;" | High Middle Ages | ||
| style="text-align: center; background-color:#4e8144;" | 3 | | style="text-align: center; background-color:#4e8144;" | 3 EMA Goods | ||
| style="text-align: center; background-color:# | | style="text-align: center; background-color:#2f8e8e;" | 6 HMA Goods | ||
| style="text-align: center; background-color:#2f8e8e;" | 12 HMA Goods | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color:#7f4285;" | Late | | style="text-align: center; background-color:#7f4285;" | Late Middle Ages | ||
| style="text-align: center; background-color:#2f8e8e;" | 4 | | style="text-align: center; background-color:#2f8e8e;" | 4 HMA Goods | ||
| style="text-align: center; background-color:# | | style="text-align: center; background-color:#7f4285;" | 8 LMA Goods | ||
| style="text-align: center; background-color:#7f4285;" | 16 LMA Goods | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color:#ce6404;" | | | style="text-align: center; background-color:#ce6404;" | Colonial Age | ||
| style="text-align: center; background-color:#7f4285;" | 4 | | style="text-align: center; background-color:#7f4285;" | 4 LMA Goods | ||
| style="text-align: center; background-color:# | | style="text-align: center; background-color:#ce6404;" | 8 CA Goods | ||
| style="text-align: center; background-color:#ce6404;" | 16 CA Goods | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color:#a72926;" | | | style="text-align: center; background-color:#a72926;" | Industrial Age | ||
| style="text-align: center; background-color:#ce6404;" | 5 | | style="text-align: center; background-color:#ce6404;" | 5 CA Goods | ||
| style="text-align: center; background-color:# | | style="text-align: center; background-color:#a72926;" | 10 IndA Goods | ||
| style="text-align: center; background-color:#a72926;" | 20 IndA Goods | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color:#b6895b;" | | | style="text-align: center; background-color:#b6895b;" | Progressive Era | ||
| style="text-align: center; background-color:#a72926;" | 5 | | style="text-align: center; background-color:#a72926;" | 5 IndA Goods | ||
| style="text-align: center; background-color:# | | style="text-align: center; background-color:#b6895b;" | 10 PE Goods | ||
| style="text-align: center; background-color:#b6895b;" | 20 PE Goods | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color:#465d88;" | | | style="text-align: center; background-color:#465d88;" | Modern Era | ||
| style="text-align: center; background-color:#b6895b;" | 5 | | style="text-align: center; background-color:#b6895b;" | 5 PE Goods | ||
| style="text-align: center; background-color:# | | style="text-align: center; background-color:#465d88;" | 10 ME Goods | ||
| style="text-align: center; background-color:#465d88;" | 20 ME Goods | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color:#8d9292;" | | | style="text-align: center; background-color:#8d9292;" | Postmodern Era | ||
| style="text-align: center; background-color:#465d88;" | 5 | | style="text-align: center; background-color:#465d88;" | 5 ME Goods | ||
| style="text-align: center; background-color:# | | style="text-align: center; background-color:#8d9292;" | 10 PME Goods | ||
| style="text-align: center; background-color:#8d9292;" | 20 PME Goods | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color:#ce654a;" | | | style="text-align: center; background-color:#ce654a;" | Contemporary Era | ||
| style="text-align: center; background-color:#8d9292;" | 5 | | style="text-align: center; background-color:#8d9292;" | 5 PME Goods | ||
| style="text-align: center; background-color:# | | style="text-align: center; background-color:#ce654a;" | 10 CE Goods | ||
| style="text-align: center; background-color:#ce654a;" | 20 CE Goods | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color:#22272c;" | | | style="text-align: center; background-color:#22272c;" | Tomorrow Era | ||
| style="text-align: center; background-color:#ce654a;" | 6 | | style="text-align: center; background-color:#ce654a;" | 6 CE Goods | ||
| style="text-align: center; background-color:# | | style="text-align: center; background-color:#22272c;" | 12 TE Goods | ||
| style="text-align: center; background-color:#22272c;" | 24 TE Goods | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color:#8dc73f;" | | | style="text-align: center; background-color:#8dc73f;" | The Future | ||
| style="text-align: center; background-color:#22272c;" | 6 | | style="text-align: center; background-color:#22272c;" | 6 TE Goods | ||
| style="text-align: center; background-color:# | | style="text-align: center; background-color:#8dc73f;" | 12 TF Goods | ||
| style="text-align: center; background-color:#8dc73f;" | 24 TF Goods | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color:#e9f7f7;" | <span style="color: black;"> | | style="text-align: center; background-color:#e9f7f7;" | <span style="color: black;">Arctic Future</span> | ||
| style="text-align: center; background-color:#8dc73f;" | 6 | | style="text-align: center; background-color:#8dc73f;" | 6 TF Goods | ||
| style="text-align: center; background-color:# | | style="text-align: center; background-color:#e9f7f7;" | <span style="color: black;"> 12 AF Goods</span> | ||
| style="text-align: center; background-color:#e9f7f7;" | <span style="color: black;"> 24 AF Goods</span> | |||
|- | |||
| style="text-align: center; background-color:#225a4b;" | Oceanic Future | |||
| style="text-align: center; background-color:#e9f7f7;" | <span style="color: black;">6 AF Goods</span> | |||
| style="text-align: center; background-color:#225a4b;" | 12 OF Goods | |||
| style="text-align: center; background-color:#225a4b;" | 24 OF Goods | |||
|} | |} |
Versie van 25 mrt 2017 11:24
De kosten voor het ontgrendelen van een nieuwe moeilijkheidsgraad hangen af van het aantal gildeleden en hun tijdperk wanneer de expeditie begint. Iedere speler in je gilde zal een aantal kosten met zich meebrengen, afhankelijk van hun tijdperk. Je gilde zal de cumulatieve kosten voor al die gildeleden in één keer moeten betalen om het moeilijkheidsniveau vrij te spelen.
Player Era | Difficulty II Costs | Difficulty III Costs | Difficulty IV Costs |
---|---|---|---|
Iron Age | 2 IA Goods | 4 IA Goods | 8 IA Goods |
Early Middle Age | 2 IA Goods | 4 EMA Goods | 8 EMA Goods |
High Middle Ages | 3 EMA Goods | 6 HMA Goods | 12 HMA Goods |
Late Middle Ages | 4 HMA Goods | 8 LMA Goods | 16 LMA Goods |
Colonial Age | 4 LMA Goods | 8 CA Goods | 16 CA Goods |
Industrial Age | 5 CA Goods | 10 IndA Goods | 20 IndA Goods |
Progressive Era | 5 IndA Goods | 10 PE Goods | 20 PE Goods |
Modern Era | 5 PE Goods | 10 ME Goods | 20 ME Goods |
Postmodern Era | 5 ME Goods | 10 PME Goods | 20 PME Goods |
Contemporary Era | 5 PME Goods | 10 CE Goods | 20 CE Goods |
Tomorrow Era | 6 CE Goods | 12 TE Goods | 24 TE Goods |
The Future | 6 TE Goods | 12 TF Goods | 24 TF Goods |
Arctic Future | 6 TF Goods | 12 AF Goods | 24 AF Goods |
Oceanic Future | 6 AF Goods | 12 OF Goods | 24 OF Goods |