Kosten per moeilijkheidsgraad: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 76: | Regel 76: | ||
| style="text-align: center; background-color:#225a4b;" | 12 OT Goederen | | style="text-align: center; background-color:#225a4b;" | 12 OT Goederen | ||
| style="text-align: center; background-color:#225a4b;" | 24 OT Goederen | | style="text-align: center; background-color:#225a4b;" | 24 OT Goederen | ||
|- | |||
| style="text-align: center; color: black; background-color: #e1bfff;" | Virtuele Toekomst | |||
| style="text-align: center; background-color: #225a4b;" | 7 OF Goederen | |||
| style="text-align: center; color: black; background-color: #e1bfff;" | 14 VT Goederen | |||
| style="text-align: center; color: black; background-color: #e1bfff;" | 28 VT Goederen | |||
|} | |} |
Versie van 29 jan 2019 16:04
De kosten voor het ontgrendelen van een nieuwe moeilijkheidsgraad hangen af van het aantal gildeleden en hun tijdperk wanneer de expeditie begint. Iedere speler in je gilde zal een aantal kosten met zich meebrengen, afhankelijk van hun tijdperk. Je gilde zal de cumulatieve kosten voor al die gildeleden in één keer moeten betalen om het moeilijkheidsniveau vrij te spelen.
Tijdperk | Moeilijkheid II | Moeilijkheid III | Moeilijkheid IV |
---|---|---|---|
IJzertijd | 2 ijzertijd Goederen | 4 ijzertijd Goederen | 8 ijzertijd Goederen |
Vroege middeleeuwen | 2 ijzertijd Goederen | 4 VME Goederen | 8 VME Goederen |
Hoge middeleeuwen | 3 VME Goederen | 6 HME Goederen | 12 HME Goederen |
Late middeleeuwen | 4 HME Goederen | 8 LME Goederen | 16 LME Goederen |
Koloniale tijdperk | 4 LME Goederen | 8 KT Goederen | 16 KT Goederen |
Industriële tijdperk | 5 KT Goederen | 10 IndT Goederen | 20 IndT Goederen |
Progressieve tijdperk | 5 IndT Goederen | 10 PT Goederen | 20 PT Goederen |
Moderne tijdperk | 5 PT Goederen | 10 MT Goederen | 20 MT Goederen |
Postmoderne tijdperk | 5 MT Goederen | 10 PMT Goederen | 20 PMT Goederen |
Hedendaagse tijdperk | 5 PMT Goederen | 10 HT Goederen | 20 HT Goederen |
Morgen | 6 HT Goederen | 12 MO Goederen | 24 MO Goederen |
Toekomst | 6 MO Goederen | 12 TK Goederen | 24 TK Goederen |
Arctische toekomst | 6 TK Goederen | 12 AT Goederen | 24 AT Goederen |
Oceanische toekomst | 6 AT Goederen | 12 OT Goederen | 24 OT Goederen |
Virtuele Toekomst | 7 OF Goederen | 14 VT Goederen | 28 VT Goederen |