Bronzen trofee: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 128: | Regel 128: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1.636 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1.636 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 750.000 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 750.000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Venus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1.768 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 850.000 | |||
|} | |} |
Versie van 15 apr 2021 08:25
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Versieringen | ||||||||||||
Straat: | Geen weg vereist | ||||||||||||
Grootte: | 1x1 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Prijzen voor herberekening klassement (vlak voor v1.70) | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | |
---|---|---|
Bronstijd | 90 | 250 |
IJzertijd | 155 | 400 |
Vroege middeleeuwen | 172 | 1.000 |
Hoge middeleeuwen | 192 | 2.000 |
Late middeleeuwen | 214 | 3.000 |
Koloniale tijdperk | 251 | 5.000 |
Industriële tijdperk | 283 | 10.000 |
Progressieve tijdperk | 311 | 15.000 |
Moderne tijdperk | 333 | 25.000 |
Postmoderne tijdperk | 347 | 40.000 |
Hedendaagse tijdperk | 403 | 60.000 |
Morgen | 489 | 100.000 |
De Toekomst | 586 | 160.000 |
Arctische toekomst | 682 | 240.000 |
Oceanische toekomst | 788 | 300.000 |
Virtuele toekomst | 941 | 400.000 |
Ruimtetijdperk: Mars | 1.505 | 650.000 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 1.636 | 750.000 |
Ruimtetijdperk: Venus | 1.768 | 850.000 |