Cultureel goederengebouw Oud Egypte: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{{#ask: Category:Oud Egypte BuildingType::Cultureel goederengebouw | ?Name | ?ExternalImage | ?Costs | ?Requirements | ?Size | ?StreetLevel | ?Provides | ?P...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Gebouw | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kosten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Vereisten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Levert | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produceert | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Egyptians_CulturalGoodsProduction1-72f995e94.png}}<br />[[Graanboerderij (Oud Egypte)]] | ||
| | | 270 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>360 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden<br/>48 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians-21fe8709c.png}} Egyptenaren | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | ||
| | | | ||
| | | 5 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/barley-b70fcedcd.png}} / 4u | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Egyptians_CulturalGoodsProduction2-29b2e45bf.png}}<br />[[Pottenbakkerij (Oud Egypte)]] | ||
| | | 270 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>360 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden<br/>48 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians-21fe8709c.png}} Egyptenaren | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | ||
| | | | ||
| | | 5 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/pottery-2762e1755.png}} / 4u | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Egyptians_CulturalGoodsProduction3-6ecf4ee72.png}}<br />[[Bloemenkwekerij (Oud Egypte)]] | |||
| 338 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>450 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden<br/>36 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians-21fe8709c.png}} Egyptenaren | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | |||
| | |||
| 5 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/flowers-be3a65fc2.png}} / 4u | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Egyptians_CulturalGoodsProduction4-df8e92a2a.png}}<br />[[Gebedsplaats (Oud Egypte)]] | |||
| 338 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>450 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden<br/>36 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians-21fe8709c.png}} Egyptenaren | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | |||
| | |||
| 5 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/sacrificial_offerings-bacf3c147.png}} / 4u | |||
|} |
Huidige versie van 5 jul 2023 om 12:39
Gebouw | Kosten | Vereisten | Levert | Produceert |
---|---|---|---|---|
Graanboerderij (Oud Egypte) |
270 Munten 360 Voorraden 48 Egyptenaren |
3x4 1x1 |
5 / 4u | |
Pottenbakkerij (Oud Egypte) |
270 Munten 360 Voorraden 48 Egyptenaren |
4x3 1x1 |
5 / 4u | |
Bloemenkwekerij (Oud Egypte) |
338 Munten 450 Voorraden 36 Egyptenaren |
3x5 1x1 |
5 / 4u | |
Gebedsplaats (Oud Egypte) |
338 Munten 450 Voorraden 36 Egyptenaren |
3x5 1x1 |
5 / 4u |