Erestandbeeld - niv. 3: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 197: | Regel 197: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 4 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 4 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 30 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 30 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Venus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 252.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 76.900 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 440 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 30 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Macht kan alleen worden geproduceerd in een gilde en het wordt toegevoegd tijdens de dagelijkse berekening<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-50aa01a86.png}} Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Macht kan alleen worden geproduceerd in een gilde en het wordt toegevoegd tijdens de dagelijkse berekening<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-50aa01a86.png}} Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde<br> |
Versie van 15 apr 2021 08:26
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 3x4 | ||||||||||||
Keten: | Weg naar de overwinning | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | |||||
Bronstijd | 60 | 600 | 80 | 4 | 30 |
IJzertijd | 96 | 1.400 | 100 | 4 | 30 |
Vroege middeleeuwen | 240 | 2.300 | 120 | 4 | 30 |
Hoge middeleeuwen | 480 | 3.200 | 140 | 4 | 30 |
Late middeleeuwen | 720 | 4.200 | 160 | 4 | 30 |
Koloniale tijdperk | 1.200 | 6.400 | 180 | 4 | 30 |
Industriële tijdperk | 2.400 | 8.000 | 200 | 4 | 30 |
Progressieve tijdperk | 3.600 | 9.700 | 220 | 4 | 30 |
Moderne tijdperk | 6.000 | 12.100 | 240 | 4 | 30 |
Postmoderne tijdperk | 9.600 | 15.200 | 260 | 4 | 30 |
Hedendaagse tijdperk | 14.400 | 19.800 | 280 | 4 | 30 |
Morgen | 24.000 | 22.900 | 300 | 4 | 30 |
De Toekomst | 38.400 | 26.300 | 320 | 4 | 30 |
Arctische toekomst | 57.600 | 29.900 | 340 | 4 | 30 |
Oceanische toekomst | 72.000 | 33.700 | 360 | 4 | 30 |
Virtuele toekomst | 96.000 | 37.700 | 380 | 4 | 30 |
Ruimtetijdperk: Mars | 156.000 | 63.000 | 400 | 4 | 30 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 216.000 | 69.700 | 420 | 4 | 30 |
Ruimtetijdperk: Venus | 252.000 | 76.900 | 440 | 4 | 30 |
Macht kan alleen worden geproduceerd in een gilde en het wordt toegevoegd tijdens de dagelijkse berekening
Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde