Ezelomheining: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 391: | Regel 391: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 6 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | | style="text-align: center;" | 6 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 0x +1 willekeurige eenheid {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png}} | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 104.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 12% {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}}<br>12% {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-cd1719447.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 25 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/all_goods_of_age-590f80efc.png}} | |||
|} | |||
<br>'''Indien gemotiveerd''':<br/> | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 7 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 0x +1 willekeurige eenheid {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png}} | | style="text-align: center;" | 0x +1 willekeurige eenheid {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png}} |
Versie van 12 jul 2023 09:23
Eigenschappen |
| |||||||||||||
Bouwtijd: | 5s | ||||||||||||
Grootte: | 2x2 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Vereiste straat: | 1x1 | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Punten | Verhoogt | 1d Productie | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Bronstijd | 20 | 6% 6% |
| |||
IJzertijd | 32 | 6% 6% |
| |||
Vroege middeleeuwen | 80 | 6% 6% |
| |||
Hoge middeleeuwen | 160 | 7% 7% |
| |||
Late middeleeuwen | 240 | 7% 7% |
| |||
Koloniale tijdperk | 400 | 7% 7% |
| |||
Industriële tijdperk | 800 | 8% 8% |
| |||
Progressieve tijdperk | 1.200 | 8% 8% |
| |||
Moderne tijdperk | 2.000 | 8% 8% |
| |||
Postmoderne tijdperk | 3.200 | 9% 9% |
| |||
Hedendaagse tijdperk | 4.800 | 9% 9% |
| |||
Morgen | 8.000 | 9% 9% |
| |||
De Toekomst | 12.800 | 10% 10% |
| |||
Arctische toekomst | 19.200 | 10% 10% |
| |||
Oceanische toekomst | 24.000 | 10% 10% |
| |||
Virtuele toekomst | 32.000 | 11% 11% |
| |||
Ruimtetijdperk: Mars | 52.000 | 11% 11% |
| |||
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 72.000 | 11% 11% |
| |||
Ruimtetijdperk: Venus | 84.000 | 12% 12% |
| |||
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 96.000 | 12% 12% |
| |||
Ruimtetijdperk: Titan | 104.000 | 12% 12% |
|