Gouden planetarium - niv. 10: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 372: | Regel 372: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 13.613 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | | style="text-align: center;" | 13.613 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" | Willekeurige 🪄 <br>45%: 10 Fragmenten van 30 min. snellere voorradenverzameling {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br>35%: 5 Fragmenten van Aanvalsbonus van 20% voor aanvallend leger {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br>20%: 2 Fragmenten van Verbeterkit {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br> | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 520.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 28% {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 6.639 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 0 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 10 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forgepunten, 10 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/all_goods_of_previous_age-b7f0bbea8.png}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 14.705 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | Willekeurige 🪄 <br>45%: 10 Fragmenten van 30 min. snellere voorradenverzameling {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br>35%: 5 Fragmenten van Aanvalsbonus van 20% voor aanvallend leger {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br>20%: 2 Fragmenten van Verbeterkit {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br> | | style="text-align: center;" | Willekeurige 🪄 <br>45%: 10 Fragmenten van 30 min. snellere voorradenverzameling {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br>35%: 5 Fragmenten van Aanvalsbonus van 20% voor aanvallend leger {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br>20%: 2 Fragmenten van Verbeterkit {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br> |
Versie van 12 jul 2023 09:23
Eigenschappen |
| |||||||||||||
Bouwtijd: | 5s | ||||||||||||
Grootte: | 4x5 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Vereiste straat: | 1x1 | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Punten | Verhoogt | Levert | Tevredenheid | 1d Productie | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bronstijd | 100 | 11% | 99 Bevolking | 0 |
| |||
IJzertijd | 160 | 11% | 221 Bevolking | 0 |
| |||
Vroege middeleeuwen | 400 | 12% | 341 Bevolking | 0 |
| |||
Hoge middeleeuwen | 800 | 12% | 483 Bevolking | 0 |
| |||
Late middeleeuwen | 1.200 | 13% | 637 Bevolking | 0 |
| |||
Koloniale tijdperk | 2.000 | 13% | 804 Bevolking | 0 |
| |||
Industriële tijdperk | 4.000 | 14% | 983 Bevolking | 0 |
| |||
Progressieve tijdperk | 6.000 | 15% | 1.175 Bevolking | 0 |
| |||
Moderne tijdperk | 10.000 | 16% | 1.377 Bevolking | 0 |
| |||
Postmoderne tijdperk | 16.000 | 17% | 1.588 Bevolking | 0 |
| |||
Hedendaagse tijdperk | 24.000 | 18% | 1.812 Bevolking | 0 |
| |||
Morgen | 40.000 | 19% | 2.043 Bevolking | 0 |
| |||
De Toekomst | 64.000 | 20% | 2.284 Bevolking | 0 |
| |||
Arctische toekomst | 96.000 | 21% | 2.534 Bevolking | 0 |
| |||
Oceanische toekomst | 120.000 | 22% | 2.795 Bevolking | 0 |
| |||
Virtuele toekomst | 160.000 | 23% | 3.060 Bevolking | 0 |
| |||
Ruimtetijdperk: Mars | 260.000 | 24% | 4.847 Bevolking | 0 |
| |||
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 360.000 | 25% | 5.266 Bevolking | 0 |
| |||
Ruimtetijdperk: Venus | 420.000 | 27% | 5.690 Bevolking | 0 |
| |||
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 480.000 | 27% | 6.147 Bevolking | 0 |
| |||
Ruimtetijdperk: Titan | 520.000 | 28% | 6.639 Bevolking | 0 |
|