Koninklijk badhuis - niv. 4: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 207: | Regel 207: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 15 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 15 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 6 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 6 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 312.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 140.800 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 8 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 15 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 6 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png}} Produceert een willekeurige eenheid uit het tijdperk van het gebouw<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png}} Produceert een willekeurige eenheid uit het tijdperk van het gebouw<br> |
Versie van 12 jul 2023 09:11
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 3x4 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||
Bronstijd | 60 | 900 | 8 | 15 | 6 |
IJzertijd | 96 | 2.100 | 8 | 15 | 6 |
Vroege middeleeuwen | 240 | 3.500 | 8 | 15 | 6 |
Hoge middeleeuwen | 480 | 4.900 | 8 | 15 | 6 |
Late middeleeuwen | 720 | 6.400 | 8 | 15 | 6 |
Koloniale tijdperk | 1.200 | 9.800 | 8 | 15 | 6 |
Industriële tijdperk | 2.400 | 12.200 | 8 | 15 | 6 |
Progressieve tijdperk | 3.600 | 14.800 | 8 | 15 | 6 |
Moderne tijdperk | 6.000 | 18.400 | 8 | 15 | 6 |
Postmoderne tijdperk | 9.600 | 23.200 | 8 | 15 | 6 |
Hedendaagse tijdperk | 14.400 | 30.200 | 8 | 15 | 6 |
Morgen | 24.000 | 35.000 | 8 | 15 | 6 |
De Toekomst | 38.400 | 40.100 | 8 | 15 | 6 |
Arctische toekomst | 57.600 | 45.600 | 8 | 15 | 6 |
Oceanische toekomst | 72.000 | 51.400 | 8 | 15 | 6 |
Virtuele toekomst | 96.000 | 57.500 | 8 | 15 | 6 |
Ruimtetijdperk: Mars | 156.000 | 96.100 | 8 | 15 | 6 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 216.000 | 106.400 | 8 | 15 | 6 |
Ruimtetijdperk: Venus | 252.000 | 117.300 | 8 | 15 | 6 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 288.000 | 128.800 | 8 | 15 | 6 |
Ruimtetijdperk: Titan | 312.000 | 140.800 | 8 | 15 | 6 |
Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde
Produceert een willekeurige eenheid uit het tijdperk van het gebouw