Lijst van speciale gebouwen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 10: | Regel 10: | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x4 | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x4 | ||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SoccerBonus21a-81cd367ca.png}} | |||
| [[Abdij van Athlon - niv. 1]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x4 | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SoccerBonus21j-568020594.png}} | |||
| [[Abdij van Athlon - niv. 10]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x4 | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SoccerBonus21b-924a4cc38.png}} | |||
| [[Abdij van Athlon - niv. 2]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x4 | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SoccerBonus21c-d001ec195.png}} | |||
| [[Abdij van Athlon - niv. 3]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x4 | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SoccerBonus21d-1cfba40f2.png}} | |||
| [[Abdij van Athlon - niv. 4]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x4 | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SoccerBonus21e-0fee54594.png}} | |||
| [[Abdij van Athlon - niv. 5]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x4 | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SoccerBonus21f-eb4b283ea.png}} | |||
| [[Abdij van Athlon - niv. 6]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x4 | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SoccerBonus21g-4f8e7a121.png}} | |||
| [[Abdij van Athlon - niv. 7]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x4 | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SoccerBonus21h-fd939a352.png}} | |||
| [[Abdij van Athlon - niv. 8]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x4 | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SoccerBonus21i-ed4badad1.png}} | |||
| [[Abdij van Athlon - niv. 9]] | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Woongebouwen | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x4 | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Regel 127: | Regel 187: | ||
|- | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/A_SS_MultiAge_KhanBonus18-ac8610eae.png}} | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/A_SS_MultiAge_KhanBonus18-ac8610eae.png}} | ||
| [[Botanische | | [[Botanische rotunda]] | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/culture-9d42922a8.png}} Culturele gebouwen | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/culture-9d42922a8.png}} Culturele gebouwen | ||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3 | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3 |