Luchtschip - niv. 11: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 247: | Regel 247: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 9 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 9 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 20 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 20 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Venus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 20.410 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 11.091 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 441.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 198.300 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 27.840 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 9 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 20 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-50aa01a86.png}} Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-50aa01a86.png}} Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde<br> |
Versie van 15 apr 2021 08:26
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 7x3 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | |||||||
Bronstijd | 1.040 | 206 | 105 | 1.500 | 20 | 1.420 | 9 | 20 |
IJzertijd | 1.790 | 442 | 168 | 3.500 | 20 | 2.450 | 9 | 20 |
Vroege middeleeuwen | 1.980 | 678 | 420 | 5.900 | 20 | 2.700 | 9 | 20 |
Hoge middeleeuwen | 2.210 | 952 | 840 | 8.200 | 20 | 3.020 | 9 | 20 |
Late middeleeuwen | 2.470 | 1.248 | 1.260 | 10.900 | 20 | 3.370 | 9 | 20 |
Koloniale tijdperk | 2.900 | 1.576 | 2.100 | 16.600 | 20 | 3.960 | 9 | 20 |
Industriële tijdperk | 3.270 | 1.926 | 4.200 | 20.600 | 20 | 4.460 | 9 | 20 |
Progressieve tijdperk | 3.590 | 2.299 | 6.300 | 25.100 | 20 | 4.900 | 9 | 20 |
Moderne tijdperk | 3.840 | 2.695 | 10.500 | 31.200 | 20 | 5.240 | 9 | 20 |
Postmoderne tijdperk | 4.010 | 3.106 | 16.800 | 39.200 | 20 | 5.460 | 9 | 20 |
Hedendaagse tijdperk | 4.650 | 3.540 | 25.200 | 51.000 | 20 | 6.350 | 9 | 20 |
Morgen | 5.650 | 3.989 | 42.000 | 59.100 | 20 | 7.700 | 9 | 20 |
De Toekomst | 6.770 | 4.461 | 67.200 | 67.700 | 20 | 9.230 | 9 | 20 |
Arctische toekomst | 7.880 | 4.948 | 100.800 | 77.000 | 20 | 10.750 | 9 | 20 |
Oceanische toekomst | 9.100 | 5.451 | 126.000 | 86.800 | 20 | 12.400 | 9 | 20 |
Virtuele toekomst | 10.870 | 5.968 | 168.000 | 97.200 | 20 | 14.820 | 9 | 20 |
Ruimtetijdperk: Mars | 17.390 | 9.447 | 273.000 | 162.400 | 20 | 23.710 | 9 | 20 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 18.900 | 10.262 | 378.000 | 179.900 | 20 | 25.770 | 9 | 20 |
Ruimtetijdperk: Venus | 20.410 | 11.091 | 441.000 | 198.300 | 20 | 27.840 | 9 | 20 |
Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde