Minaret - niv. 4: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 195: | Regel 195: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 16.200 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 16.200 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 18.500 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 18.500 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 96.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 17.800 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 19.700 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> |
Versie van 25 apr 2022 12:55
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 2x2 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||
Bronstijd | 20 | 100 | 300 | 3 | 5 |
IJzertijd | 32 | 300 | 700 | 3 | 5 |
Vroege middeleeuwen | 80 | 500 | 1.200 | 3 | 5 |
Hoge middeleeuwen | 160 | 700 | 1.700 | 3 | 5 |
Late middeleeuwen | 240 | 900 | 2.300 | 3 | 5 |
Koloniale tijdperk | 400 | 1.400 | 2.900 | 3 | 5 |
Industriële tijdperk | 800 | 1.700 | 3.500 | 3 | 5 |
Progressieve tijdperk | 1.200 | 2.000 | 4.200 | 3 | 5 |
Moderne tijdperk | 2.000 | 2.500 | 4.800 | 3 | 5 |
Postmoderne tijdperk | 3.200 | 3.200 | 5.500 | 3 | 5 |
Hedendaagse tijdperk | 4.800 | 4.200 | 6.200 | 3 | 5 |
Morgen | 8.000 | 4.800 | 6.900 | 3 | 5 |
De Toekomst | 12.800 | 5.500 | 7.600 | 3 | 5 |
Arctische toekomst | 19.200 | 6.300 | 8.400 | 3 | 5 |
Oceanische toekomst | 24.000 | 7.100 | 9.200 | 3 | 5 |
Virtuele toekomst | 32.000 | 7.900 | 9.900 | 3 | 5 |
Ruimtetijdperk: Mars | 52.000 | 13.300 | 16.100 | 3 | 5 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 72.000 | 14.700 | 17.200 | 3 | 5 |
Ruimtetijdperk: Venus | 84.000 | 16.200 | 18.500 | 3 | 5 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 96.000 | 17.800 | 19.700 | 3 | 5 |
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)