Mogoltempel - niv. 1: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 198: | Regel 198: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 42.900 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 42.900 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 384.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 62.200 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 45.700 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> |
Versie van 25 apr 2022 12:56
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 4x4 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||
Bronstijd | 80 | 400 | 2 | 700 | 3 |
IJzertijd | 128 | 1.000 | 2 | 1.700 | 3 |
Vroege middeleeuwen | 320 | 1.700 | 2 | 2.900 | 3 |
Hoge middeleeuwen | 640 | 2.400 | 2 | 4.000 | 3 |
Late middeleeuwen | 960 | 3.100 | 2 | 5.300 | 3 |
Koloniale tijdperk | 1.600 | 4.700 | 2 | 6.800 | 3 |
Industriële tijdperk | 3.200 | 5.900 | 2 | 8.200 | 3 |
Progressieve tijdperk | 4.800 | 7.200 | 2 | 9.700 | 3 |
Moderne tijdperk | 8.000 | 8.900 | 2 | 11.200 | 3 |
Postmoderne tijdperk | 12.800 | 11.200 | 2 | 12.800 | 3 |
Hedendaagse tijdperk | 19.200 | 14.600 | 2 | 14.400 | 3 |
Morgen | 32.000 | 16.900 | 2 | 16.100 | 3 |
De Toekomst | 51.200 | 19.400 | 2 | 17.700 | 3 |
Arctische toekomst | 76.800 | 22.000 | 2 | 19.400 | 3 |
Oceanische toekomst | 96.000 | 24.800 | 2 | 21.300 | 3 |
Virtuele toekomst | 128.000 | 27.800 | 2 | 23.000 | 3 |
Ruimtetijdperk: Mars | 208.000 | 46.400 | 2 | 37.300 | 3 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 288.000 | 51.400 | 2 | 40.000 | 3 |
Ruimtetijdperk: Venus | 336.000 | 56.700 | 2 | 42.900 | 3 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 384.000 | 62.200 | 2 | 45.700 | 3 |
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)