Mogoltempel - niv. 3: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 206: | Regel 206: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 55.800 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 55.800 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 8 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 8 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 416.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 74.500 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 59.300 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 8 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> |
Versie van 12 jul 2023 09:12
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 4x4 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||
Bronstijd | 80 | 500 | 10 | 900 | 8 |
IJzertijd | 128 | 1.100 | 10 | 2.100 | 8 |
Vroege middeleeuwen | 320 | 1.800 | 10 | 3.500 | 8 |
Hoge middeleeuwen | 640 | 2.600 | 10 | 4.900 | 8 |
Late middeleeuwen | 960 | 3.400 | 10 | 6.500 | 8 |
Koloniale tijdperk | 1.600 | 5.200 | 10 | 8.300 | 8 |
Industriële tijdperk | 3.200 | 6.500 | 10 | 10.000 | 8 |
Progressieve tijdperk | 4.800 | 7.800 | 10 | 11.800 | 8 |
Moderne tijdperk | 8.000 | 9.800 | 10 | 13.700 | 8 |
Postmoderne tijdperk | 12.800 | 12.300 | 10 | 15.700 | 8 |
Hedendaagse tijdperk | 19.200 | 16.000 | 10 | 17.600 | 8 |
Morgen | 32.000 | 18.500 | 10 | 19.700 | 8 |
De Toekomst | 51.200 | 21.200 | 10 | 21.700 | 8 |
Arctische toekomst | 76.800 | 24.100 | 10 | 23.800 | 8 |
Oceanische toekomst | 96.000 | 27.200 | 10 | 26.100 | 8 |
Virtuele toekomst | 128.000 | 30.400 | 10 | 28.200 | 8 |
Ruimtetijdperk: Mars | 208.000 | 50.800 | 10 | 45.600 | 8 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 288.000 | 56.300 | 10 | 48.900 | 8 |
Ruimtetijdperk: Venus | 336.000 | 62.000 | 10 | 52.500 | 8 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 384.000 | 68.100 | 10 | 55.800 | 8 |
Ruimtetijdperk: Titan | 416.000 | 74.500 | 10 | 59.300 | 8 |
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)