Mogoltempel - niv. 5: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 198: | Regel 198: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 20 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 20 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 62.000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 62.000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 13 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 384.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 74.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 65.900 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 13 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 13 | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> |
Versie van 25 apr 2022 12:56
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 4x4 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||
Bronstijd | 80 | 500 | 20 | 1.000 | 13 |
IJzertijd | 128 | 1.200 | 20 | 2.500 | 13 |
Vroege middeleeuwen | 320 | 2.000 | 20 | 4.200 | 13 |
Hoge middeleeuwen | 640 | 2.800 | 20 | 5.800 | 13 |
Late middeleeuwen | 960 | 3.700 | 20 | 7.700 | 13 |
Koloniale tijdperk | 1.600 | 5.600 | 20 | 9.800 | 13 |
Industriële tijdperk | 3.200 | 7.000 | 20 | 11.900 | 13 |
Progressieve tijdperk | 4.800 | 8.500 | 20 | 13.900 | 13 |
Moderne tijdperk | 8.000 | 10.600 | 20 | 16.200 | 13 |
Postmoderne tijdperk | 12.800 | 13.300 | 20 | 18.500 | 13 |
Hedendaagse tijdperk | 19.200 | 17.400 | 20 | 20.800 | 13 |
Morgen | 32.000 | 20.100 | 20 | 23.300 | 13 |
De Toekomst | 51.200 | 23.000 | 20 | 25.600 | 13 |
Arctische toekomst | 76.800 | 26.200 | 20 | 28.100 | 13 |
Oceanische toekomst | 96.000 | 29.500 | 20 | 30.800 | 13 |
Virtuele toekomst | 128.000 | 33.100 | 20 | 33.300 | 13 |
Ruimtetijdperk: Mars | 208.000 | 55.200 | 20 | 53.900 | 13 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 288.000 | 61.200 | 20 | 57.800 | 13 |
Ruimtetijdperk: Venus | 336.000 | 67.400 | 20 | 62.000 | 13 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 384.000 | 74.000 | 20 | 65.900 | 13 |
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)